Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 65 x 93 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm.
Amount: [2]
Amount: [1]
houtskool, gesign. r.o., 41 x 33,5 cm.
Amount: [1]
houtskool en pastel, gemonn. r.o., niet ingelijst, 57 x 36 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Amount: [1]
houtskool, gesign. l.o., 60 x 44 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 30 x 44 cm.
Amount: [1]
houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.
Amount: [1]
potlood en houtskool, ongesign., 31 x 23 cm.
Amount: (1)
maroufle, gesign. r.o., 35 x 45 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., 35 x 27 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, 100 x 74 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. ongesign., te dateren 1938, 110 x 70 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., vermoedelijk 1949, 60 x 55 cm.
Amount: [1]
houtskool en aquarel, gesign. r.o., '91, 33 x 23,5 cm.
Amount: [1]
houtskool, gesign. l.o., 1941, 95 x 73 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 21 x 35,5 cm.
Amount: [1]
doek, ongesign., 87 x 61 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 110 x 90 cm.
Amount: [1]
doek, ongesign., 66 x 51 cm.
Amount: [1]
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 1918, 22 x 29 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
Amount: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm.
Amount: [4]
15 x 22 tot 50 x 37 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 49 x 35 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
Amount: [1]
maroufle, gesign. l.b., 64 x 41 cm.
Amount: [1]
board, ongesign., herkomst: Veiling erven H.J. Wolter, 10 mei 1982, Veilinggebouw de Zwaan, 26 x 20 cm.
Amount: [1]
aquarel, gemonn. l.o., 1905, beschadigingen aan het papier, 30 x 24 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 45 x 35 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
Amount: [1]
houtskool en pastel, signatuur l.o. mogelijk later toegevoegd 28 x 37 cm.,
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 30 x 28 cm.