Sluiten0600-0870 - Zilverwerk
beugel met bloemmotieven versierd en voorzien met dubbele jasseron draagketting,
l41 x 14 cm, incl. draagketting, bruto 250 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
669 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
bloembladvormige bakje, gemerkt Chopard met doosje, Chopard boutique voorzien van numer, tang ajour versierd met lotus en waterplantversieringen, gemerkt Samurai Shoka en Chinese karaktertekens,
l 6,3 cm, l 19 cm, 198 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
schuitvormig met ajour rand en vier pootjes met acanthus bladmotieven, mt. A.P. Kalberg Schoonhoven 1894, 2e gehalte, versierd met 18e eeuwse keuren,
34 x 25 x 5 cm, 662 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bestaande uit thee- en koffiepot, suikerpot en melkkan, balustervormig model geheel bewerkt, met voluutvormige oren, staand op vier pootjes, dekselknoppen in bloemvorm, mt. in ruit P teken O (niet geïdentificeerd), 2e gehalte,
herstellingen theepot
h 24 , 18 , 17 en 12 cm, 1548 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij één maliënkolderbeursje, voornamelijk 2e gehalte
bruto 314 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model op drie bolpoten en versierd met voorstelling van o.a. druivenoogst, gemerkt met pseudo keuren, 2e gehalte,
h 11,8 cm, 189.8 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met ajour opstaande rand waarin twee grepen, pseudo keuren mt .. W*(niet geïdentificeerd) jrl. 1911, 2e gehalte,
rand iets gedeukt
l 49 cm, 989 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
twee diverse zoutvaten waarvan één Art Deco, mosterdpot mt. C.L.J Begeer 1904-1951 en rond tafelstuk mt. B(niet geïdentificeerd) strooier mt. C.E. Held Amsterdam 1892, voornamelijk 2e gehalte,
max. h 16 cm, min. 3 cm, diam 14 cm, bruto 426 gr.
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
balustervormig en achthoekig voet en gefacetteerde stam en kaarsenhouders met vetvangers, mt. Hc+ (?)(niet geïdentificeerd) 1989, 1e gehalte
h 4 cm, bruto 1352 gr.(verzwaarde voet)
0600-0870 - Zilverwerk
een met oplopende rand en parelbandversiering, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1882, de ander met opstaande ajourrand met eierlijstmotieven, mt. Fa. A. Presburg & Zoon Haarlem 1979, onderzijde met inscriptie, hierbij langwerpig achthoekig schaaltje, alle 2e gehalte,
deukjes
l 36,5 cm en l 34 cm, 1282 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
klokvormig bewerkt met gravering, bronzen bel, mt. AH of SH samengesteld, vermoedelijk Frankrijk, asvergaarde schuitvormig op ronde voet en bewerkt, stempel gekroonde V 1853-1893, ovale lijst mt. Hollandia zilversmeden Zutphen, 2e gehalte,
bel met deukjes
h 16 cm, h 10 cm, l 12,5 cm, bruto 573 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op ronde voet met voluutvormige arm met acanthusbladmotieven versierd, gemerkt Fischer, Sterling aan onderzijde,
een kandelaar met rand en arm beschadigingen(scheurtjes en deukjes)
h 11,5 cm, bruto 506 gr.(voet verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
staand op drie pootjes met glazen binnenbakjes, mt. Hènin & Vivier 1891-1896 Parijs, belastingstempel 1893-1905 kleine buitenlandse werken, Z1, 1e gehalte ,
h 3 cm, 94,2 gr.
[6]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Fa. J.M. van Kempen 1858-1924 Voorschoten en onduidelijk keurtje, ijzeren lemmets gemerkt Paris, met etui,
bruto 919 gr.
[13]
0600-0870 - Zilverwerk
met stalen lemmet, mt. Zaanlandse Zilversmederij n.v./b..v. Haarlem/Amsterdam 1975, 2e gehalte, ijzeren vork met bewerkte onedele greep getekend 0/T1, eind 19e eeuw,
bruto 225 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
randversiering met druivenranken, mt. CSG&Co.(niet geïdentificeerd) Birmingham 1976, 1e gehalte, met houten bodem,
diam 13,5 cm, h 4,5 cm, bruto 161 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
set met ajour houder versierd met oud-Hollandse voorstellingen, mt. J. Vos & Co. Haarlem/Den Bosch 1917, 2e gehalte, hierbij wit melkglazen bowlpot met zilveren greep in vorm van bladranken mt.F. G. de Groot, 2e gehalte,
h 28 cm, houder 219 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bekers met inscripties, voornamelijk 2e gehalte,
ca. 646 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk mt. J.M van Kempen Voorschoten, 2e gehalte,
ca. 627 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
beide met ronde bakken en puntfilet steel, diverse keuren, 2e gehalte, een met lettermonogram,
herstelling aan één lepel
l ca. 36 cm, 353 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij verguld zilveren doosjes, vingerhoeden en naald, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 519 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder schaar in foedraal en pijpenwroeter, alle met diverse meestertekens en jaarletters, voornamelijk 2e gehalte,
122 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met gravering versierde steel, mt. J, Schrijfsma & Zn. Woudsend/Sneek 1848-1902, zwaardje gekeurd, met etui,
89 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met bobèches, kaarsenhouder Korintische kapiteelvorm, op vierkanten getrapte basis, mt. A. Taite & Zons Ltd. (waarschijnlijk) Londen 1935, 1e gehalte,
deukjes
h. 29 cm, bruto 1466 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
hierbij maliënkolder beursje en negentiende eeuwse breipenkoker, gemerkt(niet geïdentificeerd), 2e- en 3e gehalte,
max br. 16 cm, min 4,5 cm, l 26 cm, bruto 540 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rechthoekig model met fraaie ajour lijst versierd met bloem- en bladmotieven bekroond met embleem waarop gegraveerde tekst en muzieknoten, houten staander bekleed met groenfluweel(deels vergaan), 2e gehalte,
kleine herstellingen
75 x 65 cm
vergelijkbaar exemplaar zilversmid H. Matthews Birmingham(bijgevoegde documentatie)
0600-0870 - Zilverwerk
waarvan twee zuilvormig in classicistiche stijl en een lage ronde kandelaar, een met bobeche, mt. George Nathan & Ridley Hayes 1897..1916(registered Maart 1894), Birmingham 1905, 1e en 2e gehalte,
bobeche beschadig
h 17,5 cm, h 18 cm, h 7 cm, bruto 820 gr.(voeten verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij fraai rond filigreindoosje, medicijndoosje mt. W. & J. Kruijff 1812/1817, muntendoosje en tondeldoosje, tuitzeefje met mt. Cornelis Knuijstingh Heusden 184, 2e gehalte,
max h 6,3 cm, max diam 5 cm, h min 0,5 cm, min diam 2 cm,133 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
konttenmandje met gravure op bodem, mt. A.H. Braam Sneek 1817, alle ajour en 2e gehalte,
bodem mandje wiebelend iets gedeukt
h 4 cm(exclusief hengsel), l 10 cm, l 16 cm, l 14 cm, 213 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
geribd en hartvormige emblemen, een met mt. FC en bloem, zwaardje gekeurd
87 gr.
[zkj
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Godert van IJsseldijk, Den Haag, 1777 en 1779
l. 20,2 cm, 294 g
[7]
0600-0870 - Zilverwerk
versierd met graveringen, mt. onduidelijk, jaarletters 1861 en 1863, 2e gehalte,
128 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met gearceerde filetrand, verso wapengravure, mt. Philip de Meijer 's-Gravenhage 1854, messen met getordeerd heft en zilveren lemmet met meesterteken en P. de Meyer teken, jrl. 1867, alle 2e gehalte
1988,8 gr.
[34]
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig ligt gebogen zaktabaksdoos met decoratieve graveringen, mt. Wed. H.J. Van Halteren Schoonhoven 1863, trommeltje gecontourmeerde vorm staand op vier pootjes, gemerkt Holland en 830, beide 2e gehalte,
butsjes en defectjes op en aan de hoeken
h 2 cm, l 13,5 cm h 4,5 cm, br. 11,5 cm, 371 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
een rond en een langwerpig model versierd met schelp-, blad- en quirlande versieringen, scharnierende deksels, mt. Jan Georg Grebe Jr. Rotterdam 1828, 1e gehalte,
h 8 cm, br. 14,5 cm, h 9 cm, diam 12 cm, 710 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig model met afgeronde hoeken een opstaande rand met knormotieven versierd met wapengravure, mt. WS onder anker (niet geïdentificeerd) 1832, 1e gehalte,
42, 7 x 32 cm, 1613 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. drie klavers en kroon 's-Gravenhage 1717----(niet geïdentificeerd) 1778(1x) en 1792 Den Haag, één vork mt. Marcellis de Haan Den Haag 1770, herkeurteken 1807,
vorken afgesleten
880 gr.
[12]
0600-0870 - Zilverwerk
voorzien van opstaande rand met ajour eierlijstmotieven tussen drie facetranden, de grepen voluutvormige met cartoucheversieringen, mt. Barend Swierink Amsterdam 1765, provinciale leeuw, belastingstempel ongewaarborgd inlandse werken,
onderzijde gekrast, defectje ajour rand
53 x 39,5 x 8,4 cm, 3201 gr.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
0600-0870 - Zilverwerk
met gravering van Christus lam gods en tekstgravering Ecce Angenis Dei, de golvende rand met bevestigingsrondjes en verso haakjes, verso annotaties namen( onduidelijk) en jaartal 1837 en 1996, gemerkt belastingstempel ongewaarborgd 1906-1953,
defectjes
14,5 x 11,5 cm, 101 gr.
(1)
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. Jan van Maarseveen Amsterdam 1783, provinciale leeuw, belastingmerk gekroonde B 1808-1812 belastingmerk E met kroon1809-1814, Z2 en belastingkeur I,
deukje
l 41 cm, 212 gr.
(1)
0600-0870 - Zilverwerk
balustervormig model geheel versierd met bloem-, schelp- en netwerk motieven met gezwart houten greep, houten knopje op scharnierende deksel, mt. J. Verdoes Haarlem 1751, 1e gehalte Z1,
defecten(o.a. kleptuitdekseltje ontbreekt) en herstellingen(standring van latere datum)
h 14,5 cm, l 18 cm, bruto 266 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. Govert Steenbeek Dordrecht 1783, Hollandse leeuw, Z1, drie oude belastingstempels:gekroonde O, I806-1812, TE gekroond 1811-1813 en I gearceerd 1813-,
verbuiging bij steel
l 38,5 cm, 174.2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal model met gelobde en gelobde rand, gedreven vruchten-, blad- en bloemen motieven, mt. HL(niet geïdentificeerd) Neurenberg, 18e eeuw, belastingstempel gearceerde I 1906-1953, 800/000
deukje
l 15 cm, h 5 cm, 109,4 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam en versiering bij steelaanzet, mt. Hermanus van Eysden Dordrecht 1786...jrl. A 1776 of 1795, klimmende leeuw, belastingteken gekroonde O, één couvert mt. Jacobus van Trigt 1745-1783 Dordrecht jrl. R, twee vorken waaronder een stadskeur Dordrecht één lepel diverse meestertekens, stad- en jaarletters,
ca. 1338 gr.
[20]
0600-0870 - Zilverwerk
lepel bekroond met maternité, mt. onduidelijk, Amsterdam, andere lepel met fantasiemerken, jrl. 1902, 2e gehalte, taartschep mt. onduidelijk, jrl. 1879, 2e gehalte,
geboortelepel hersteld bij aanhechting bak
l 18 cm, l 17,5 cm, l 21 cm, bruto 172 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
taps toelopende koker met ketting versierd met fraaie bloem-, blad- en vogelversieringen, onderzijde onbewerkt en met puntig knopje, gemerkt 's-Hertogenbosch, mt. en jaarletter(onduidelijk), vruchtenvorkje en mes met zilveren bewerkte grepen bekroond met konijntje met ijzeren tanden resp. lemmet, vroeg 18e eeuw, geen keuren aangetroffen behalve belastingstempel gearceerde I, haak met initialen G.J.D., mt. Arnoldus van Essen 1735-1765 Groningen, foedraal tweemaal belastingstempel gearceerde I 1906-1953,
heft vork iets verschoven
l 17 cm, inclusief ketting en haak, 47 cm, l vork,14 cm. l mes 13,1 cm, bruto 157.2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met versieringen, mt. Otto Albrink Amsterdam 1707, provinciale leeuw,
gedeukt en onderzijde schuifje is vastgezet
h 12 cm, br 8 cm, 152 gr.