Sluiten2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
De voorstelling omrand door putti en vrouwfiguren met een vuursalamander, fruit, bloemen en gebladerte. Achterzijde voorzien van jutten bescherming. (ingekort en aangepast. Kleine beschadigingen)
h. 278 cm, b. 258 cm.
(1)
2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Voorstellende twee fraai geklede edellieden. Gespannen op houten lijst, achterzijde voorzien van jutten bespanning.(restauraties)
h. 65 cm, b. 71 cm.
(1)
Met florale voorstelling.
h. 56, b. 43 cm.
(1)
Uitgevoerd met figuur van staande cupido met cornucopia waaruit een drielichts armatuur. Geheel op zuilvormige voet met kettingen.
h. 44 cm
Uitgevoerd in rood en blauw fluweel met gehoogd borduurwerk van bloemen. (beschadigingen).
h. 11- 12 cm, b. 32 - 34 cm, d. 20 - 22 cm
Uitgevoerd met getrapte baluster en hoge schijfvoet. (voet met scheurtje)
h. 14,5 cm
met gebolde deksel en versierd met bewerkt metalen geometrische vlakken en opgeplakt zijde.
h. 28,5 cm, l. 44,5 cm, d. 20 cm
Provenance, a dealers collection, Amsterdam
Schildvormig met beschildering van o.a. heraldisch wapen.
h. 19 cm
[4]
Bestaande uit vier elementen.
h. 96 cm
Op de deksel inleg werk met guirlande, strikken en rozet. Op de zijkanten opgelegde appliques van guirlande. Mt. William Comyns & Sons Ltd, Werkzaam vanaf de tweede helft 19e eeuw tot eerste kwart 20e eeuw.
h. 9 cm, b. 25 cm, d. 15 cm
Uitgevoerd met centraal medaillon met wassende maan en drie sterren. Geflankeerd door baldakijn en kroon met halve maan.
h. 106 cm, b. 70 cm
Uitgevoerd met geelkoperen ringen. Herkomst: Napoleonistisch leger.
h. 41,5 cm, diam. 39 cm
Uitgevoerd met zwaluwstaart verbindingen, geel koperen ringen. Herkomst Napoleontische leger.
h. 34,5 cm, diam. 36,5 cm
op gedraaide kolompoot met driesprant en zwenkwieltjes. Met zinken binnenbak (voorheen globe standaard, beschadigingen).
diam. 70, h. 90 cm
Uitgevoerd met zes laden met koperen knoppen, geheel voorzien van florale marqueterie.
h. 69 cm, b. 50 cm, d. 22 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
De stam gemodelleerd als sater met druiventros. De voet en bobeche met acanthusblad motief.
h. 22 cm.
(2)
Uitgevoerd met decoratie in inkt van sprookjesfiguren in maanlandschap met slak. Aan gedraaid houten en goud gelakte steel.
diam. 18 cm, l. 39 cm
Geschilderd in wortelnotenhout nerf. Compleet met beige zijde geplisseerde kappen.
h. 58 - 86 cm
Uitgevoerd met goud geschilderde pijl en ster. Urenring met Romeinse cijfers. Geheel op smeedijzeren onderstel.
h. 157 cm, diam. 70 cm
Uitgevoerd met rack and pinion mechanisme, contragewicht. Staande op Ijzeren driepoor. In originele kist. Mogelijk fabrikaat Merz München.
l. 68 cm, h. 65 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Uitgevoerd met lange rechte tuit en aangezet ophangoog. Gevuld met blauwe vloeistof.
h. 27 cm, b. 9 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Twee met vierkante gaten in elkaars verlegde aangebracht in de kaarsenhouder. (deuken, scheur in de voet)
h. 12 - 15 cm, diam. 11 - 13,5 cm
Uitgevoerd met florale decoratie. (beschadigingen).
h. 70 cm, b. 49 cm
[12]
Uitgevoerd met maskers van edelman- en vrouw. (een met restauratie).
h. 83 cm, b. 30 cm
Met banderolle met Gotische tekst.
h. 48,5 cm, b. 35 cm
(1)
Lamentatie van Jeremiah. Gesigneerd Houdon en genummerd 1131
h. 38 x b. 45 cm.
Uitgevoerd met landschap met pagode en figuren. In verguld houten lijst, geheel achter glas.
h. 50 cm, b. 57 cm.
(1)
Met geornamenteerde handvatten en schroefdeksels, twee met gietersmerk HL met roos en kroon.
h. 11,5-15 cm, diam. 9-12,5 cm.
[7]
Uitgevoerd met genummerde en gepende uitneembare armen en topdecoratie. Peervormig ornament met gegraveerde Hebreeuwse teksten.
h. 40 cm
[een met gebarsten glas]
h. 38-39 cm, b. 50,5 cm.
Uitgevoerd met vier panelen: 'Anuntatie', 'Geboorte van Christus', 'De aanbidding der Herders' en 'Besnijdenis van Christus in de tempel'. Geflankeerd door vijf kariatiden. Daarboven vier panelen met rolwerk.
h. 74 cm, l. 192 cm
h. 21,5 cm.
(1)
Uitgevoerd in zittende pose met wapenschild. Geheel staande op houten kolom met uitsparing. (onderdeel van kaaspers).
h. 28 cm, totaal h. 97 cm
Uitgevoerd met alliantiewapen met ridderhelmen. Bekroond door figuur van edelman en staande leeuw. Geflankeerd door acanthusbladeren. (drie losse stukken acanthusblad).
h. 54 cm, b. 60 cm
Uitgevoerd met damast loop en fijn houten kolf met schelpvormig klepje, floraal gegraveerd staal. (blokkering).
l. 20 cm
Uitgevoerd met banden en handvat met rozetten. Het opengewerkte slot gemonteerd op binnenzijde deksel.
h. 8,5 cm, b. 19,5 cm, d. 8 cm
Uitgevoerd met gestoken pijl ornament en lauwertakken.
h. 104 cm, b. 108 cm
Fontein met gegraveerde dubbele adelaar, kruik gegraveerd J. Sauter.
h. 20,5 - 28 cm
Beide uitgevoerd met geprofileerde stam en balustervormige kaarsenhouder met twee in elkaars verlengde gaten. Hierbij tinnen kandelaar.
h. 15 cm, diam. 13,5 - 14,5 cm
Uitgevoerd met ronde geprofileerde voet, balustervormige stam, kaarsenhouder met twee in elkaars verlengde gaten.
h. 15,5 cm, diam. 15,5 cm
Uitgevoerd met voorstelling Vrouwe Justitia. [deel profiel manco]
h. 47 cm, b. 26 cm.
(1)
Uitgevoerd met smeedijzeren deksel en banden. Hierbij ijzeren slot met sleutel.
h. 34 cm, b. 20 cm
Uitgevoerd met voorstelling van Het Salomons Oordeel.
h. 24 cm, b. 83 cm
Compleet met stamper.
h. 11 cm.
Beide met in elkaars verlengde gaten in de kaarsenhouder. (een met gerestaureerde vetvanger).
h. 13 - 13,5 cm, diam. 13,5 cm
Met voorstelling van veldslag naar klassiek voorbeeld van strijdende krijgers en paarden. (beschadigingen)
h. 23 cm, b. 118 cm. d. 4,5 cm.
Drie in louis XV stijl, waarvan een met binnendeksel, twee in Louis XVI stijl. Allen gemerkt.
[5]
Gestempeld met Amsterdams wapen.
h, 22,5 cm.