Sluiten
Aantal: [2]
L. 42,5 and 49,5 cm.
Aantal: [1]
h. 55 cm.
Aantal: [1]
116 x 116 cm.
Aantal: [1]
119 x 120
Aantal: [4]
h. 14,5 - 25,5 cm. on custom made stands
Aantal:
h. 13,5 - 21,5 cm. on custom made stands
Aantal: [3]
h. 21 / 24 and 36 cm. two on custom made stands.
Aantal: [2]
H. 51,5 and 53 cm. on custom made stands
Aantal: [1]
h. 66 cm.
Aantal: [1]
H. 69 cm.
Aantal: [1]
H. 70 cm., on custom made stand.
Aantal: [1]
H. 15 cm., on custom made stand.
Aantal: [1]
H. 64 cm.
Aantal: [2]
H. 80 and 68 cm.
Aantal: [4]
D. 8,5 cm.
Aantal: [9]
L. 3 - 8 cm.
Aantal: [1]
H. 169 cm.
Aantal:
W, 155 cm.
Aantal: [1]
L 71,3 cm.
Aantal: [2]
h. 16 and 18 cm.
Aantal: [2]
h. ca. 14 cm.
Aantal: [2]
H. 42 and 38 cm.
Aantal: [5]
H. 9,5 - 30,5 cm.
Aantal: [2]
H. 45,5 and 34 cm.
Aantal: [1]
diam. 46 cm.
Aantal: [1]
H. 22 cm.
Aantal: [1]
h. 88 and w. 44 cm.
Aantal: [2]
L. 4,5 and 5,5 cm.
Aantal: [1]
h. 97 cm.
Aantal: [1]
h. 33 cm.
Aantal: [map]
vijfmaal inkttekening, deels gesigneerd, 1 potloodtekening en twee krijttekeningen, formaten 16 x 15 cm. - 20 x 30 cm.
Aantal: [3]
inkttekening, gemonn. r.o., 18 x 28 cm. en tweemaal inkt en aquarel, gesign. 1855, 14 x 22 cm.
Aantal: [1]
paneel, beschadigd, 60 x 75 cm.
Aantal: [1]
paneel, niet ingelijst, 29,5 x 33 cm.
Aantal: [1]
gravure op twee bladen gedrukt, 56 x 95 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. .o., 15 x 20 cm.
Aantal: [1]
potlood en aquarel, verso gesigneerd, 9 x 16 cm.
Aantal:
board, gesign. l.o., 27 x 23 cm.
Aantal: [2]
viermaal pastel, gesign. 1846, 55 x 45 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, verso annotatie C. de Grient, 14 x 21 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. r.o., 29 x 11 cm.
Aantal: [map]
drie tekeningen, met atelierstempel, 14 x 14 cm. - 18 x 21 cm.
Aantal: [1]
20 x 28 cm.
Aantal:
engraving, handcoloured, 40 x 50 cm.
Aantal:
original engraving, handcoloured, 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
viermaal tekening, twee gesigneerd, '73, papier verkleurd en deels beschadigd, elke tekening maat 15 x 10 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [2]
tweemaal pastel en aquarel, 28 x 21 cm. en 31 x 26 cm.
Aantal: [map]
gravure, 1594, niet ingelijst, ex. collectie J.H. Halbertsma (1789-1869), stempel verso, , 49 x 36 cm. (volledig blad)
Aantal: [1]
olieverf op papier op paneel, ongesign., beschadigingen aan papier, 33,5 x 45 cm.
Aantal: [1]
gravure, 29 x 23 cm.
Aantal: [1]
gravure, 16 x 12,5 cm.
Aantal: [1]
tekening, mogelijke signatuur l.o., 36,5 x 31 cm.
Aantal: [1]
doek, mogelijk monogram L.M. r.o., 21 x 28 cm.
Aantal: [2]
tweemaal aquarel, gesign., 14 x 22 cm. en 18 x 29 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 22 x 16,7 cm.
Aantal: [2]
tweemaal doek op board, 24 x 16 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 42 x 52 cm.
Aantal: [1]
gravure, handgekleurd, 42 x 52 cm.
Aantal: [2]
doek, gesign. r.o., '79, 37 x 30 cm. en aquarel, gesign. r.o., 19 x 13 cm.
Aantal: [1]
aquarel en pastel, gesign. r.o., 34 x 50 cm.
Aantal: [map]
inkttekening, ongesigneerd, niet ingelijst, 37 x 48 cm.