Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Luciferverkoopstertje in de sneeuw
paneel, gesign. r.b., 21,7 x 18,9 cm.
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Rotsachtig landschap met jachtscene (met expertise door Jan Roelofs)
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Possibly by Roelant Savery, oil on canvas
Schepen op een meer
doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm.
Bloemstilleven
maroufle, 26 x 16 cm.
Boer met stier
paneel, gesign. r.o., 19 x 17 cm.
Portret van een heer
oil on paper laid down on panel
Schepen op een kalm meer
paneel, ongesign., 25 x 31 cm.
Interieur met twee figuren
inkttekening, gesign. r.o., 1712, 33 x 21 cm.
Boereninterieur
paneel, 22 x 27 cm.
oil on panel
Reizigers op een pad in een uitgestrekt landschap
paneel, gesign. r.o., 1869, 54 x 72 cm.
Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie
paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.
IJsvermaak op een plas, een stad in de verte
paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.
[1
Figuren bij een huis
paneel, 60 x 73 cm.
oil on panel
Winters landschap met figuren
paneel, gesign., 34 x 47 cm.
Melkende boerin tussen koeien bij een hek
aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
herkomst: Christie's Amsterdam, 26-10-1995, lot nr. 294
Stilleven
doek, gesign. l.o., 55 x 72 cm.
stillife, oil on canvas, 55 x 72 cm.
Figuren langs een rivier
doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Avondstemming
paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm.
Uitgestrekt landschap met figuren en vee op een pad
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Duinlandschap bij Bergen
doek, gesign. l.o., gedat. 1880, 36 x 54 cm.
Vrouw doet de was naast een boerderij in de sneeuw
paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.
Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Huis in boslandschap
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
house between trees, oil on canvas, signed lower right (signature retouched)
Konijnen bij een mand
paneel (gerestaureerd), resten signatuur r.o., 45 x 60 cm.
Schepen op een meer voor een dorp
board, gesign. l.o., 30 x 47 cm.
The moonlight serenade
oil on canvas, signed lower middle, dated 1894
Wintergezicht met schaatsers op een bevroren gracht
paneel, 34 x 40 cm.
Moeder bij een wiegje
aquarel, gesign. r.o., 27 x 24 cm.
Figuren op de kade van Concarneau
doek, gesign. r.o., doek deels los op spieraam, 60 x 80 cm.
Slapende poes
Uitgestrekt polderlandschap
doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm.
Koperslager aan het werk
paneel, gesign. r.o., 29 x 22 cm.
Gezicht op de Vecht
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.
Spelende kinderen op het strand
doek, gesign., 32 x 44 cm.
Zittend naakt
Gezicht op de Amstel met de Magere Brug. litt.: Laanstra, cat. nr. O/83-1
doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.
Stilleven met gele rozen
aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.
watercolour, signed lower left
Vrouw bij een meertje bij berkebomen
paneel, gesign. r.o., 47 x 38 cm.
Uitgestrekt landschap met een jager op de voorgrond
paneel, gesign. l.o., 15 x 19 cm.
doek, ongesign., 123 x 200 cm.
Ploegende boer, Drenthe
Elegant gezelschap in café Huguenin, Lugano
houtskool, ongesign., 58 x 77 cm.
Polderlandschap met molen aan een vaart
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '17, 23 x 32,5 cm.
Figuren en paardenkarren op een plein, Rotterdam
doek, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
Winterlandschap met figuren op een bevroren vaart bij huizen
paneel, 16,5 x 19 cm.
paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm.
De Binnen Amstel richting de Kloveniersburgwal
board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm.