Sluiten6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
'Curtain call'
collage en gouache, gesign. r.o., '63, 51 x 26 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
'Houtsnede II'
houtsnede, gesign. r.o., '66, 167/190, 60 x 88 cm.
Zonder titel
inkt en gouache, gesign. l.o., '48, 33 x 25 cm.
Zonder titel
'Compositie KR9'
pastel, gesign. r.o., 27 x 39 cm.
Zonder titel
inkttekening, gesign. r.o., '52, 20 x 23 cm.
'The skull ghost'
inkt op papier, gesign. r.o., 1972, 90 x 65 cm.
ink on paper, signed lower right
Zonder titel
inkt en gouache, gesign. r.o., '67, 60 x 43 cm.
'Dwingelder Es, winter 2012'
houtsnede, gesign. r.o., oktober-november 2014, 2de editie, No. 12/32, 18 x 88 cm.
Complete set van 10 grafische werken. Angus Fairhurst, Eberhard Havekost, Jonathan Meese, Sarah Morris, Michael Raedecker, Daniel Richter, Wilhelm Sasnal, Dirk Skreber, Uwe & Gert Tobias, Luc Tuymans
genummerd 50/100, formaat portfolio 110 x 80 cm.
The complete portfolio, comprising ten prints in various media, 2006-07, each signed in pencil by the artist, some sheets dated, variously inscribed, artist's proofs aside from the edition of 100, with the title page and text, commissioned by the Stedelijk Museum, Amsterdam, on various papers, loose (as issued), contained in the original cloth-covered box
smallest sheet: 381 by 671mm 15 by 26⅜in
largest sheet: 1055 by 757mm 41½ by 29⅞in
Zonder titel
litho,, gesign. r.o., 63 x 50 cm.
print, signed lower right, 14/60
''Plan pour le projet des violon de Golconda'
potlood en inkt, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
'Paysage avec pipe'
gouache, gesign. r.o., '92, 39 x 42,5 cm.
Interieur met vrouw
doek, gesign. l.o., '55, 50 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Wall chart II
litho, gesign. l.o., 1974, 20/75, 123 x 90 cm.
lithograph, signed lower left, full sheet size 123 x 90 cm.
'Golden dawn II'
Abstracte compositie (ca. 1948)
doek, monogram rechtsonder, herkomst Sotheby's Amsterdam, 11 juni 2001, lot 91, 65 x 50 cm.
Provenance, a dealers collection, Amsterdam
'Composition orange, rouge et noir' (1957)
kleurenets, gesign. r.o., 20 x 12 cm.
etching and aquatint in colours, signed lower right
'Purple owl'
litho, gesign. r.o., '79, 86/130, 80 x 56 cm.
Zonder titel
pastel, gesign. r.o., 43 x 50 cm.
Abstracte compositie
ets en aquatint, gesign. r.o., '52, 35 x 20 cm.
etching and aquatint, signed lower right
Abstracte compositie
doek, gesign. l.o., 1971, 46 x 38 cm.
oil on canvas, signed lower left, 1971, provenance: Maitre Binoche, Paris, 27-6-1973
'Nachtelijk landschap'
gouache, gesign. l.o., verso signatuur en datering 1961, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 18 december 1996, lot 360, 15 x 21 cm.
'Between black and white'
gouache, gesign. l.o., verso titel, signatuur en genummerd 8482, II XI '88-1, herkomst: Galerie Mia Joosten, 26 x 38 cm.
Retrato (1984)
lithograph, signed lower right, 28/100, 22 x 17 cm.
Zonder titel
aquarel en gouache, gesign. r.o., '65, 60 x 45 cm.
Stillife with sunflowers
oil on canvas, signed lower right, 60 x 72 cm.
Provenance: Private Dutch collection, collected in the 1970's.
Abstracte compositie
potlood en aquarel, gesign. m.o., '76, 67 x 50 cm.
'Val, Bom' (ontwerptekening voor boekomslag voor de roman door Gerrit Kouwenaar)
aquarel, gesign. m.l., 1972, 22,5 x 14 cm.
'De man van overmorgen' (ontwerptekening voor boekomslag 'de man van overmorgen'door Marnix Gijsen)
inkt en aquarel, gesign. r.m., '74, 23,5 x 14 cm.
'De jonge fietser'. Originele tekening, hierbij de ets met hetzelfde onderwerp.
tekening, gesign., 28 juli 1977, 24 x 19 cm. en ets, gesign., 1977, 9/25, 25 x 22 cm.
'Landschap'
doek, gesign. l.o., '68, 90 x 110 cm.
'Kind op po'
doek, gesign. r.o., '62, 100 x 65 cm.
Tentoonstelling Museum van Bommel van Dam, 1994 en Museum Henriette Polak, 1994
Man
inkttekening, niet ingelijst, gesign., m.o., 31 x 23,5 cm.
[map]
'Sacre de l'automne'
doek, gesign. r.o., '92, 80 x 80 cm.
'Vlucht'. Herkomst: collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, direct verkregen van de kunstenaar. De naam op de sokkel is er waarschijnlijk door de Vries opgezet.
Boot in de haven van Concarneau
doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm.
Landschap Touraine
aquarel, gesign. r.o., 1980, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 22 x 30 cm.
Zelfportret in interieur
doek, gesign. r.o., '47, 130 x 102 cm.
Landschap
doek, gesign. r.o., '62, 55 x 71 cm.
Zelfportret
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
1 M 1 step (1976)
zeefdruk, ongesign., 100 x 10 cm.
Silkscreen on notebook, edition of 500 by the Stedelijk van Abbemuseum Eindhoven 100 x 10 cm
'De grote vogel loopt over de wereld om honkbal te spelen
ets en aquatint, gesign. r.o., 12/25, 1981, 37 x 24 cm.
etching and aquatint in colours, signed lower right, 1981, 12/25, 37 x 24 cm.
Zeegezicht
doek, gesign. r.o., '74, herkomst: Galerie Sothmann, 1976, tentoonstelling: Warmenhuizen, 1987, afb. blz. 17 catalogus, 60 x 83 cm.
Stilleven met bloemen in een vaas op tafel
board, gesign. r.o., 80 x 65 cm.
Stilleven met perziken en een terrine
doek, gesign. r.o., '42, 58 x 48 cm.
Zelfportret
doek, ongesign., 100 x 80 cm.
Der Kopf
litho, gesign. r.o., '91, 20 x 16,5 cm.