Sluiten
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 38 x 32 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., vermoedelijk 1949, 60 x 55 cm.
Aantal: [1]
houtskool en aquarel, gesign. r.o., '91, 33 x 23,5 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 1941, 95 x 73 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 21 x 35,5 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 87 x 61 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 110 x 90 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 66 x 51 cm.
Aantal: [1]
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 1918, 22 x 29 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm.
Aantal: [4]
15 x 22 tot 50 x 37 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 49 x 35 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.b., 64 x 41 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 45 x 35 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, signatuur l.o. mogelijk later toegevoegd 28 x 37 cm.,
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 30 x 28 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.b., '62, 12 x 13,5 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.b., 15 x 21 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 1934, 28,5 x 21,3 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., '24, 18,5 x 26,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., '58, 60 x 39 cm.
Aantal: [1]
board, op achterzijde lijst gesigneerd, 90 x 140 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 90 x 140 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '32, 110 x 90 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 72 x 74 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
doek, 52 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '37, 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o.44 x 56 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 24 x 34 cm.
Aantal: