Sluiten1571-1699 - Serviesgoed
beide bruingeglazuurd en ingekerfd met patroon van draken
h. 20 cm
1571-1699 - Serviesgoed
verschillende theekommen, schotels, borden en dekseldoosjes (enkele defecten)
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
tezamen met enkele losse schaaltjes behorende tot sweetmeat sets (slijtage en kleine beschadigingen)
diam. 16-33 cm
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. verschillende vazen en een penselenbeker (alle defect)
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. een set van drie schalen met lotusdecor
diam. 35 cm max.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
met transferprintdecoratie van twee draken en de vlammende parel omgeven door granaatappels en bloemen op de rand (slijtage)
diam. 42,5 cm
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. een paar kandelaars, paar opengewerkte vazen, theepot en geelgegronde kom
h. 28 cm max.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
gedecoreerd met pioenrozen op een groengeglazuurde grond (gebroken en gelijmd)
diam. 36 cm
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. paar koningsblauwe bloemvazen
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. Goedewaagen koffiepot en vormstuk van terrier
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. cloisonne tegels Porceleyne Fles en apothekerspotten.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. Delft schotels en Westerwald kruik met tinnen schroefdop.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
niet gemerkt. (chip)
D: 31 cm.
1571-1699 - Serviesgoed
Zonder titel
1571-1699 - Serviesgoed
elk beschilderd met een verschillende bloemengodin, in originele dozen en met certificaten
diam. 22 cm
[6]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. een Canton famille rose theepot en kopje in een reismand, verschillende deksels, twee vazen en schaaltjes (defecten en slijtage)
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. kleine gemberpot, paar schotels, een kom, een famille rose kop en schotel en een cloisonné vaasje
h. 8 cm
[zkj]
1571-1699 - Serviesgoed
Bestaande uit 6 diepe borden, 6 dinerborden, een ovale dienschaal, een terrine, een soepterinne met onderschotel en lepel, een tazza, een sauskom en peper en zout bak.
(19)
1571-1699 - Serviesgoed
h. 27 cm
1571-1699 - Serviesgoed
Allen staande op voet.
[2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
Uitgevoerd met geschilderde scenes van kinderspelen. Bestaande uit drie dekschalen, zes kleine borden, drie dienschalen , sauskom en lepel.
[14]
1571-1699 - Serviesgoed
Met Chinoisserie decoratie van pagodes. Een schaal gemerkt Wallace & Co. Hierbij aardewerk dienschaal met blauw geschulpte rand en Frankrijk schotel 'La Jeune Mere'.
l. 34 - 50 cm
[4]
1571-1699 - Serviesgoed
diam. 16 - 23,5 cm
1571-1699 - Serviesgoed
Allen met polychroom geschilderde decoratie en titel
h. 20 - 25 cm
[4]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. theekommen, Quimper dekseldoos en pauwenschotel.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
Uitgevoerd met polychroom geschilderde reliëfdecoratie van twee geliefden.
h. 8 cm, b. 11 cm.
(1)
1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Uitgevoerd met geschilderde polychrome decoratie van portretmedaillons landschap en fantasiewezen. (verlies van glazuur hier en daar, chips en scheuren)
h. 25 cm.
(2)
Uitgevoerd met polychrome schildering met centraal geplaatst een heilige omringd door grotesques. (frittings en chips, voet met grote chips)
diam. 21,5 cm, h. 6 cm.
(1)
De hals uitgevoerd met portretmedaillons in strapwork. Op de buik drie medaillions met het wapen van Amsterdam, datering 1591 en met initialen I.E. Handvat met resten van tinnen scharnier (deksel manco, hals gebroken en hersteld, chips)
h. 19 cm, diam. 12 cm.
Beide uitgevoerd in blauw en mangaan tinten. Een met bloemvormige, opengewerkte decoratie, cirkelpatronen en op de hals een masqueron, tinnen deksel. De ander uitgevoerd met een portretmedaillion van William the third. Met de tekst Wilhelmus:III.D G.MAG. BRIT. FRANC. ET.HIB.REX. ontspringend uit een levensboom motief. (beide met haarscheuren, portretmedaillion gechipt)
h. 25/26 cm.
(2)
Uitgevoerd met binnenbak en deksel. Handgrepen gevormd als zwaan. (een binnenbak en deksel gerestaureerd).
h. 36 cm
Handvatten uitgevoerd met maskerons. (vergulding sleets).
h. 28 cm, diam. 21,5 cm
Uitgevoerd in staande pose met rechts een lam. Geheel op biscuit sokkel. [herdersstaf gebroken en manco]
h. 46 cm.
UItgevoerd met voorstelling van figuur met vogel in florale decor, met signatuur van Duijn. (een vaas hersteld, schilfers)
h. 25,5 cm
Allen met decoratie van levensboom. Drie schotels gemerkt HB voor de drie porcelyne flessies [schilfers, een schotel met chip].
diam. 35 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
[4]
het kaststelletje gemodelleerd met panelen en beschilderd met bloemen, 'OA' gemerkt, de schoentjes gemerkt voor De Porceleyne Fles (enkele kleine randbeschadigingen)
h. 16 cm max.
[7]
met gemodelleerde panelen waarom rivierlandschappen, bestaande uit een set van drie balustervazen en twee trompetvazen (twee deksels missend, een deksel met gerestaureerde knop, alle met randbeschadigingen)
h. 20,5-33 cm
[5]
beschilderd met Chinoiserie bloemenmotieven (randchips en frits)
diam. 26 cm
met vijf openingen, gekrulde handvaten, een zijde beschilderd met Flora, de andere met bloemen (restauraties)
h. 16,4 cm
met geribde zijden en beschilderd met bloemen, bestaande uit een set van drie balustervazen en een paar tompetvazen (alle met restauraties en beschadigingen)
h. 41 cm
[5]
elk met Chinoiserie beschildering van figuur en vogel op een ommuurd terras (randbeschadigingen)
h. 26,5 cm
[5]
Uitgevoerd met Amsterdams stadswapen in ovaal medaillon, het handvat met rattenstaart.
h. 37 cm diam. 24 cm
Christie's Amsterdam, the decorative art sale 26/27 maart 2013, lotnummer 70
Uitgevoerd met blauw, bruin en grijze glazuur. Drie Amsterdamse stadswapens [handvat opnieuw aangezet]
h. 18,5 cm diam. 15 cm
Uitgevoerd als fleur de lis met drie openingen. Onderzijde gemerkt AV.
h. 36 cm b. 21 cm
[vijf hersteld]
h. 9,5/13,5 cm.
[14]
Uitgevoerd met voorstelling van ruiter te paard. (frittings, glazuurverlies).
diam. 34 cm
Geplaatst op standring. (frittings).
diam. 33 cm
Op ovale ondergrond, polychroom geschilderd.
h. 10 cm, b. 13 cm, d. 9 cm