Sluiten
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 40 x 80 cm. en doek, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 55 x 44 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 24 x 30 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, 67 x 51 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
paneel
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
aquarel, gesign. .o., 26 x 38 cm.
Aantal: [1]
board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm.
Aantal: [1]
board, 38 x 27 cm.
Aantal: [1]
maroufle, 58 x 64 cm.
Aantal: [ds]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm.
Aantal: [ds]
Aantal: [vds]
Aantal: [1]
paneel, 30 x 40 cm.
Aantal: [ds]
Aantal: [2]
Aantal: [1]
paneel, 75 x 55 cm.
Aantal: [1]
paneel, 66 x 51 cm.
Aantal: [1]
paneel, 75 x 108 cm.
Aantal: [1]
zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm.
Aantal: [1]
paneel, 25 x 30 cm.
Aantal: [1]
aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm.
Aantal: [1]
paneel, 34 x 26 cm.
Aantal: [1]
paneel, 30 x 25 cm.
Aantal:
doek, ongesign., 38 x 52,7 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm.
Aantal: [1]
paneel, 36 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, 89 x 106 cm.
Aantal: [1]
paneel, 53 x 46 cm.
Aantal: [1]
paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm.