Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Stilleven met tinnen kan op een schotel en bloemen in een Keulse pot
doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm.
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Stilleven met aardappelen op een koperen schaal en een koperen kan
Haven
doek, gesign. l.o., 72 x 74 cm.
Portret van een man
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
[map]
Figuren op een bevroren vaart met een koek-en-zopie bij een molen
doek, 52 x 80 cm.
Duinlandschap met opvliegende eenden
doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm.
Eenden bij een rietkraag
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
De kunstenaar Theo Swagemakers aan het werk in zijn atelier
doek, gesign. r.o., '37, 60 x 50 cm.
Herfstlandschap met boerin bij koeien
doek, gesign. r.o.44 x 56 cm.
Zicht op de Ridderzaal op het Binnenhof
maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm.
Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam
board, gesign. r.o., 24 x 34 cm.
Magnoliatak
Provenance, a dealers collection, Amsterdam
Twee figuren tussen bomen
board, verso naamsvermelding, 83 x 60 cm.
Two figures in a forest, oil on board, unsigned
'Droom van Sedep'
doek, gesign. l.o., '31, 70 x 105 cm.
'Dream of Sedep', oil on canvas, signed lower left, dated '31
Uitgestrekt Indonesisch landschap met rijstvelden bij bergen
doek, gesign. r.o., '56, niet ingelijst, 98 x 155 cm.
Indonesian landscape, signed lower right, '56, unframed, 98 x 155 cm.
Landschap Indonesië met rijstvelden bij een vulkaan
doek, gesign. l.o., 37 x 60 cm.
Indonesian landscape with rice fields, oil on canvas, signed lower left, 37 x 60 cm.
Michele, Amalfi (1922)
houtskool en pastel, gesign. r.b., 1/22, 54 x 44 cm.
charcoal and pastel, signed upper right and dated 1/22
'Wolkenpraal boven de kust van Noord-Bantam'
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
'Clouds above the coast of North Bantan', oil on canvas, signed lowerleft
Jagers en herten bij een rivier in een landschap
inkt, ongesign., 47 x 28 cm.
aquarel, gesign. l.o., 50 x 62 cm.
Indonesian landscape with rice fields, watercolour, signed lower right, 50 x 62 cm.
'Pleintje bij Djokja'
board, niet ingelijst, gesign. r.o., 22 x 32 cm.
Indonesisch landschap met rijstvelden bij een vulkaan
doek, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Indonesian landscape, signed lower right, 45 x 63 cm.
'Weg bij Palaboean Ratoe te Java (Wijnkoopsbaai)'
board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm.
Figuur in een boot
Stilleven
aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm.
Wandelend paar
doek, gesign. l.o., 60 x 40 cm.
Brug over het Albertkanaal bij Visé
board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm.
Portret
doek, 51 x 36 cm.
View of the Seine, Paris
board, gesign. r.o., 26 x 17 cm.
Delfshaven, Rotterdam
doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm.
Vrouw bij spinnewiel met doorkijk op akker
pastel, gemonogrammeerd l.o., 58 x 42 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Figuren bij een overdekte markt
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Street scene, Indonesia, oil on canvas, signed lower right Menno, 50 x 65 cm.
Het Zweiersdal te Oosterbeek
paneel, gesign. l.o., 38 x 50 cm.
Huizen aan de Leie
doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 4 december2001, lot nr. 330, 80 x 90 cm.
Steengroeve bij Parijs
doek, gesign. r.o., '09, 62 x 90 cm.
Bloemenmarkt, Volendam
doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.
Landschap met moeder en kind
inkt en aquarel, gesign. l.o., 10 x 14 cm.
Compositie met vrouw
board, gesign. r.b., 1947, board gebogen, 68 x 48 cm.
Landschap Indonesië met rijstvelden
board, gesign. r.o., 1913, 45 x 65 cm.
'Fog of war'. De complete map, met 4 maal digital print en 1 blad met tekst in de originele omslag
vier maal digital print, genummerd 79/80, 45 x 30 cm.
[map]
The complete portfolio, comprising four digital prints in colours, 2006, each signed in pencil, titled, dated, numbered 79/80, with text by the artist, loose (as issued), contained in the original brown card portfolio with printed artist's name and title
'Komposition 607'
mixed media, verso etiket met signatuur, 2017, 48/55, 40 x 40 cm.
'VP-118'(1972)
seriegrafie, gesign. r.o., 149/190, 85 x 45 cm.
'La berceuse'
litho, gesign. r.o., 22/300, 66 x 50 cm.
'Missing piece'
doek, gesign. r.o., '88, verso signatuur en titel, 60 x 50 cm.
Twee vrouwen met papegaaien
two ladies with parrots, watercolour and gouache, signed with artist stamp, 88 x 97 cm.
Zonder titel
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 55 x 40 cm.
mixed media on paper, signed lower right
Zonder titel
gemengde technique /gouache op paper, gesign. r.o., 30 x 38 cm.
'Head'
litho, gesign. r.o., 74/75, 77 x 56 cm.