Uitgestrekt landschap
board, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Delftse Poort, Rotterdam met de Laurenskerk op de achtergrond. Hierbij doek door L. Mertens
board, gesign. l.o., 40 x 80 cm. en doek, 40 x 60 cm.
Haven van Rotterdam
doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Stilleven met petunia's in een vaas
doek, gesign. r.o., 55 x 44 cm.
Duinen bij Groet
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 80 cm.
Polderlandschap met koeien langs de waterkant
doek, 30 x 40 cm.
Mediterraans kustgezicht
doek, gesign. l.o., 24 x 30 cm.
Rotterdam
Vrouw met geit in een tuin
doek, 67 x 51 cm.
Bloemen in een gemberpot
doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm.
Stilleven met chrysanten
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Zonnebloemen in een glazen vaas
doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Vrouw bij een waterput naast een boerderij
doek, 50 x 70 cm.
paneel
Stadsgezicht Den Bosch
Stadsgezicht
board, 30 x 44 cm.
Op zwenkwieltjes
Op zwenkwieltjes
Portret van een non
Kinderen bij een watermolen
aquarel, gesign. .o., 26 x 38 cm.
De slager
board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm.
Portret van een jonge vrouw
board, 38 x 27 cm.
Landschap
maroufle, 58 x 64 cm.
[ds]
Dorpje, Cote d'Azur
doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm.
Atelier van een kunstenaar
[ds]
[vds]
Bouwplaats
paneel, 30 x 40 cm.
[ds]
Laantje. Hierbij schilderij, figuren en hutten, Afrika
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
De vlucht naar Egypte. In een cartouche waaromheen bloemen geschilderd.
paneel, 75 x 55 cm.
oil on panel
Portret van een dame, anno 1635
paneel, 66 x 51 cm.
Aanbidding der koningen
paneel, 75 x 108 cm.
oil on panel
Dorpsgezicht met figuren aan een vaart
zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm.
Gezelschap in een herberg
paneel, 25 x 30 cm.
Maria met kind in een rivierlandschap
aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm.
Madonna
paneel, 34 x 26 cm.
Jongen met rommelpot
paneel, 30 x 25 cm.
Een koopvaardijschip, een wijdschip en een roeiboot bij een kade
doek, ongesign., 38 x 52,7 cm.
A merchantman, a wijdschip, and a rowing boat in a breeze near a quay, oil on canvas, unsigned. : Auction Sotheby's, Amsterdam, 6 November 2001, lot 61;
'Die erfrischung'
paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm.
Portret van een vrouw met plooikraag
paneel, 36 x 30 cm.
oil on panel
Allegorie op de schilderkunst
doek, 89 x 106 cm.
De geseling van Christus
paneel, 53 x 46 cm.
Portret van een meisje met parelketting en rozen in het haar
paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm.