Sluiten
Aantal:
board, verso naamsvermelding, 83 x 60 cm.
Aantal:
doek, gesign. l.o., '31, 70 x 105 cm.
Aantal:
doek, gesign. r.o., '56, niet ingelijst, 98 x 155 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 37 x 60 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, gesign. r.b., 1/22, 54 x 44 cm.
Aantal:
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
inkt, ongesign., 47 x 28 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.o., 50 x 62 cm.
Aantal: [1]
board, niet ingelijst, gesign. r.o., 22 x 32 cm.
Aantal:
doek, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 60 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 42 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm.
Aantal: [1]
doek, 51 x 36 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 26 x 17 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm.
Aantal: [1]
pastel, gemonogrammeerd l.o., 58 x 42 cm.
Aantal: [4]
viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 38 x 50 cm.
Aantal: [2]
tweemaal inkt, aquarel en gouache, 20 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 4 december2001, lot nr. 330, 80 x 90 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 32,4 x 39,5 cm.
Aantal: [1]
doek, 63 x 54 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '09, 62 x 90 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. l.o., 10 x 14 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.b., 1947, board gebogen, 68 x 48 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 1913, 45 x 65 cm.