Amount: [1]
gouache, gemonn. r.o., 43 x 29 cm.
Amount: [2]
tweemaal potloodtekening, één gedateerd '75, 14 x 24 cm., één gedateerd '80, 30 x 20 cm.
Amount: [1]
olieverf op doek op paneel, gesign. verso op etiket, 35 x 40 cm.
Amount: [1]
board, signed verso, 2006, 80 x 60 cm.
Amount: [map]
litho, gesign., oplage 40 'voor Marcel', 33 x 31 cm.
Amount: [map]
litho, gesign., 3/40, 35,5 x 38 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '76, verso titel, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '75, 60 x 50 cm.
Amount: [4]
litho, gesign. r.o., 46/100, 50 x 64 cm. en driemaal ets, éénmaal glas defect, gesign., 1981 en 1985, 44 x 33 cm. en 49 x 41 cm.
Amount: [1]
keramiek, ongesign. ?, 40 x 30 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '73, geschonken aan de barvrouw van Café de Engelbewaarder, Amsterdam, niet ingelijst, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
c-print, ongesign., verso etiket met titel en nummering 12/100, 2009, herkomst: Galerie Ron Mandos, 20 x 60 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. m.o., '72, 8/100, 75 x 55 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Amount: [1]
tekening, gesign. r.o., '73, 33 x 24 cm.
Amount: [1]
tekening, gesign. r.o., '44, 22 x 17,5 cm.
Amount: [1]
tekening, gesign. r.o., '92, 23 x 29 cm.
Amount: [1]
metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm.
Amount: [1]
seriegrafie, gesign. r.o., '92, 85/250, 50 x 60 cm.
Amount:
aquarel, gesign. r.o., '05, 25 x 32,5 cm.
Amount: [1]
gemengde techniek, gesign. r.o., 29/30, 40 x 40 cm.
Amount: [map]
potlood en pastel, gesign. r.o., '62, 45 x 32 cm.
Amount: [1]
doek, verso gesign., 1969, 80 x 60 cm.
Amount: [map]
Amount: [1]
zeefdruk, gesign. l.o., '89, 32-60, 42 x 32 cm.
Amount: [1]
Silkscreen. Collotype & photo with collage of fabric & tape Ed.72 / 100 35.5 x 28 cm
Amount: [1]
aquerel, gesign. l.o., '62, 36 x 49 cm.
Amount: [1]
ijzeren sculptuur, ongesign., h. 39 cm.
Amount: [1]
zeefdruk, ongesign., 45 x 70 cm.
Amount: [1]
etching and aquatint in colours, signed lower right, 133/200, 19,5 x 12,5 cm.
Amount: [map]
litho, niet ingelijst, gesign., 1992, 43/60, 65 x 50 cm.
Amount: [1]
houtsnede, gesign. r.o., 51 x 41 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '89, 40 x 55 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '69, 160 x 86 cm.
Amount: [map]
Amount: [1]
doek, gesign. m.o., 120 x 100 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. m.o., 1980, h.c., 37 x 43 cm.
Amount: [3]
driemaal kleurenets, gesign., '96, 46/60, 15 x 14 cm.
Amount: [1]
C-print, verso gesign., 4/15, '99, 34 x 49 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '87, 31/250, 67 x 96 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '89, 15/200, 67 x 96 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '85, 200/200, 67 x 96 cm.
Amount: [map]
zeefdruk, niet ingelijst, gesign. r.o., 63/195, scheur in het papier, formaat hele blad 77 x 106 cm.
Amount: [1]
aquarel, 35 x 25 cm.
Amount: [1]
inkttekening, gesign. r.b., '67, beschadigingen aan het papier, 26,5 x 20 cm.
Amount: [1]
pastel, gesign. 30 x 22 cm.
Amount: [1]
gemengde techniek op papier, met stempel Viktor IV, 1971, 44 x 35 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, 2012, 40 x 45 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., '95, 91 x 42 cm.
Amount: [map]
Amount: [map]
Amount: [4]
viermaal litho, gesign., '82, 9/20, 40 x 27 cm. (éénmaal glas defect)
Amount: [1]
litho, gesign., 167/190, 90 x 60 cm. en ets, gesign. r.o., '67, 167/190, 50 x 60 cm.
Amount: [1]
gouache, gesign. r.o., '51, 23 x 31 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 49 x 49 cm.
Amount: [3]
drie tekeningen, ongesigneerd?, ca. 30 x 30 cm.
Amount: [1]
ets, ongesign., genummerd 23/62, 88 x 76 cm.
Amount: [1]
c-print, verso gesign., 1997, 15 x 13 cm.
Amount: [1
doek, gesign. r.o., '47, 50 x 65 cm.
Amount: [1]
gemengde techniek op doek, 40 x 30 cm.
Amount: [2]
zeefdruk, gesign., 30 x 60 cm. en ets, '89, 65 x 45 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. op de plaat, 24 x 31 cm.
Amount: [1]
potlood, gesign. l.o., 1961, 73 x 50 cm.
Amount: [4]
doek, niet ingelijst, '72, 50 x 70 cm. , board, verso gesign., niet ingelijst, 50 x 60 cm. en aquarel, 25 x 30 cm. en gouache, 20 x 20 cm.
Amount: [1]
driemaal ets, twee met de hand gesigneerd, 26 x 15 cm., 12 x 12 cm., 11 x 10 cm.
Amount: [2]
Amount: [1]
litho, gesign. m.o., 185/300, 63 x 47 cm.
Amount: [1]
gouache, 14 x 20 cm.
Amount: [1]
gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 1989, 41 x 29 cm.
Amount: [map]
Amount: [10]
Amount: [1]
zeefdruk, gesign. r.o., 60 x 60 cm.
Amount: [map]
litho, gesign. r.o., '89, 114/150,
Amount: [4]
twee etsen, deels glas defect, gesign., 1981 en 1988, 50 x 40 cm. en twe etsen, gesign., 1985, 45 x 30 cm.
Amount: [1]
doek, gesign., 110 x 85 cm.
Amount: [1]
seriegrafie, gesign. l.o., '96, 20/100, 100 x 65 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, 60 x 75 cm.
Amount: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., '82, 50 x 64 cm.
Amount: [1]
gouache, gesign. l.o., 1979, diam. 33 cm.
Amount: [1]
kleurenets, 23 x 15 cm.
Amount: [2]
litho, ongesign., 26 x 37 cm. en litho, ongesign., 35 x 25 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. op de steen, 50 x 35 cm.
Amount: [1]
doek, 130 x 110 cm.
Amount: [koker]
zeefdruk, gesign. r.o., niet ingelijst, 73 x 97 cm.
Amount: [2]
tweemaal aquarel, gesign., 30 x 45 cm. (glas defect)
Amount: [1]
litho, gesign. m.o., '88, 22/300, 50 x 66 cm.
Amount: [2]
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 55 x 75 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 156/175,
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., '68, 47 x 66 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 79/200, 50 x 55 cm.