Sluiten6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Abstracte compositie
gouache, gemonn. r.o., 43 x 29 cm.
Twee tekeningen
tweemaal potloodtekening, één gedateerd '75, 14 x 24 cm., één gedateerd '80, 30 x 20 cm.
Pauw
olieverf op doek op paneel, gesign. verso op etiket, 35 x 40 cm.
'06.87'
board, signed verso, 2006, 80 x 60 cm.
'Incubatie'
litho, gesign., oplage 40 'voor Marcel', 33 x 31 cm.
[map]
'Motherhood'
litho, gesign., 3/40, 35,5 x 38 cm.
[map]
'Madonna'naar Andrea Mantegna
doek, gesign. r.o., '76, verso titel, 60 x 50 cm.
Zittend naakt
doek, gesign. r.o., '75, 60 x 50 cm.
Figuur. Hierbij drie etsen door Jan Montijn
litho, gesign. r.o., 46/100, 50 x 64 cm. en driemaal ets, éénmaal glas defect, gesign., 1981 en 1985, 44 x 33 cm. en 49 x 41 cm.
[4]
Vogel
keramiek, ongesign. ?, 40 x 30 cm.
'La baigneuse au soleil'
litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm.
Portret
doek, gesign. r.o., '73, geschonken aan de barvrouw van Café de Engelbewaarder, Amsterdam, niet ingelijst, 60 x 50 cm.
'Maritime Mayhem' from the serie Amsterdam Stories
c-print, ongesign., verso etiket met titel en nummering 12/100, 2009, herkomst: Galerie Ron Mandos, 20 x 60 cm.
Abstracte compositie
litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm.
'Vogels'
litho, gesign. m.o., '72, 8/100, 75 x 55 cm.
De Nieuwmarkt, Amsterdam
board, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Zelfportret
tekening, gesign. r.o., '73, 33 x 24 cm.
Portret van Ruth Barbara Schröder, vijf dagen oud
tekening, gesign. r.o., '44, 22 x 17,5 cm.
Blad met diverse schetsen
tekening, gesign. r.o., '92, 23 x 29 cm.
Groene kat
metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm.
Gezicht op de Amstel
aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm.
Zonder titel
seriegrafie, gesign. r.o., '92, 85/250, 50 x 60 cm.
Vrouw, kat en vogel
aquarel, gesign. r.o., '05, 25 x 32,5 cm.
Untitled
gemengde techniek, gesign. r.o., 29/30, 40 x 40 cm.
mixed technique
'Voiture a l'envers'
potlood en pastel, gesign. r.o., '62, 45 x 32 cm.
[map]
drawing, signed lower right
'Halfportret van een onbekende'
doek, verso gesign., 1969, 80 x 60 cm.
Le parc vert
[map]
litho, unframed, signed lower right
'Que 3'
zeefdruk, gesign. l.o., '89, 32-60, 42 x 32 cm.
"Curtains for la Rotonda, project for Milan" from "Five Urban Projects". (1985)
Silkscreen. Collotype & photo with collage of fabric & tape Ed.72 / 100 35.5 x 28 cm
Haven
aquerel, gesign. l.o., '62, 36 x 49 cm.
Figuur te paard
ijzeren sculptuur, ongesign., h. 39 cm.
Material-Wechsel
zeefdruk, ongesign., 45 x 70 cm.
silkscreen
'Hommage a Konrad Adenauer'
etching and aquatint in colours, signed lower right, 133/200, 19,5 x 12,5 cm.
'Sam'
litho, niet ingelijst, gesign., 1992, 43/60, 65 x 50 cm.
[map]
'De vlinders'
houtsnede, gesign. r.o., 51 x 41 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Zonder titel
litho, gesign. r.o., '89, 40 x 55 cm.
Engel en Madonnabeeld tussen groen
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '69, 160 x 86 cm.
Collectie van achtendertig rotaprints. Hiebij diverse bladen.
[map]
Stilleven met rozen
doek, gesign. m.o., 120 x 100 cm.
'Liggen in het gras'
litho, gesign. m.o., 1980, h.c., 37 x 43 cm.
Tulipe Babette / Tulipe Germania / Tulipe Nora
driemaal kleurenets, gesign., '96, 46/60, 15 x 14 cm.
'Forbidden City'
C-print, verso gesign., 4/15, '99, 34 x 49 cm.
Twee vrouwen
litho, gesign. r.o., '87, 31/250, 67 x 96 cm.
Liggend naakt met bloemen
litho, gesign. r.o., '89, 15/200, 67 x 96 cm.
Twee vrouwen
litho, gesign. r.o., '85, 200/200, 67 x 96 cm.
'Flammenhand'
zeefdruk, niet ingelijst, gesign. r.o., 63/195, scheur in het papier, formaat hele blad 77 x 106 cm.
[map]
screenprint, signad and numbered, tear in the paper, unframed
Zonder titel
aquarel, 35 x 25 cm.
Figuur en vogel
inkttekening, gesign. r.b., '67, beschadigingen aan het papier, 26,5 x 20 cm.
Danseres
pastel, gesign. 30 x 22 cm.
'Living is the strongest drug'
gemengde techniek op papier, met stempel Viktor IV, 1971, 44 x 35 cm.
'Que l'amour'
inkt, aquarel en gouache, gesign. m.o., '88, 35 x 40 cm.
Madonna met kind
doek, niet ingelijst, 2012, 40 x 45 cm.
'Ze zat daar rechtop en keek de oogen of ééne streek'
board, gesign. l.o., '95, 91 x 42 cm.
Collectie foto's
[map]
Twee foto's
[map]
Serie van vier litho's
viermaal litho, gesign., '82, 9/20, 40 x 27 cm. (éénmaal glas defect)
[4]
'Litho II'. Hierbij ets door Lucebert.
litho, gesign., 167/190, 90 x 60 cm. en ets, gesign. r.o., '67, 167/190, 50 x 60 cm.
Winterslandschap
gouache, gesign. r.o., '51, 23 x 31 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 49 x 49 cm.
lithograph
Drie diverse tekeningen (1x glas defect)
drie tekeningen, ongesigneerd?, ca. 30 x 30 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
'Water'
ets, ongesign., genummerd 23/62, 88 x 76 cm.
Aquatint in colors, Ed. 23 / 62, 88 x 76 cm
'Stash bear'
c-print, verso gesign., 1997, 15 x 13 cm.
Stilleven met viool en bloemen
doek, gesign. r.o., '47, 50 x 65 cm.
[1
oil on canvas, stillife with violin and flowers
Zonder titel
gemengde techniek op doek, 40 x 30 cm.
"Lente'. Hierbij kleurenets door André Cottavoz
zeefdruk, gesign., 30 x 60 cm. en ets, '89, 65 x 45 cm.
'Phantom perspective'
litho, gesign. op de plaat, 24 x 31 cm.
Portret van Jacob van Achterberg. Dit is één van Herman Gordijn zijn vroegste portretten waarna hij, aangespoord door Jacob, zich ging toeleggen op portretteren.
potlood, gesign. l.o., 1961, 73 x 50 cm.
Landschap / Huizen. Hierbij aquarel door Jan Boon en onbekende kunstenaar, landschap.
doek, niet ingelijst, '72, 50 x 70 cm. , board, verso gesign., niet ingelijst, 50 x 60 cm. en aquarel, 25 x 30 cm. en gouache, 20 x 20 cm.
[4]
Drie etsen, samen ingelijst
driemaal ets, twee met de hand gesigneerd, 26 x 15 cm., 12 x 12 cm., 11 x 10 cm.
Twee tekeningen, zittend naakt en studietekening. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en deze stukken zijn direct via van Pallandt gekocht of verkregen
Zonder titel
litho, gesign. m.o., 185/300, 63 x 47 cm.
Boerderij
gouache, 14 x 20 cm.
'Bois et chambon'
gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 1989, 41 x 29 cm.
mixed technique on paper, signed lower left
Map met diverse etsen
[map]
Zonder titel
zeefdruk, gesign. r.o., 60 x 60 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., '89, 114/150,
[map]
Vier kleurenetsen
twee etsen, deels glas defect, gesign., 1981 en 1988, 50 x 40 cm. en twe etsen, gesign., 1985, 45 x 30 cm.
[4]
'In de tropen'
doek, gesign., 110 x 85 cm.
'Bonnefanten'
seriegrafie, gesign. l.o., '96, 20/100, 100 x 65 cm.
'Boom in 't Jodendom, Bilthoven'
doek, niet ingelijst, 60 x 75 cm.
Springruiter met paard over een hindernis
aquarel en gouache, gesign. r.o., '82, 50 x 64 cm.
Fantasievoorstelling
gouache, gesign. l.o., 1979, diam. 33 cm.
Staand figuur
kleurenets, 23 x 15 cm.
Zonder titel. Hierbij litho door Chagall
litho, ongesign., 26 x 37 cm. en litho, ongesign., 35 x 25 cm.
Abstracte compositie
Zonder titel
litho, gesign. op de steen, 50 x 35 cm.
Abstracte compositie
doek, 130 x 110 cm.
'Jet up a Rock'
zeefdruk, gesign. r.o., niet ingelijst, 73 x 97 cm.
[koker]
Twee tekeningen
tweemaal aquarel, gesign., 30 x 45 cm. (glas defect)
Zonder titel
litho, gesign. m.o., '88, 22/300, 50 x 66 cm.
Zonder titel. Hierbij litho door Ger Lataster.
Bull Dog
litho, gesign. r.o., 55 x 75 cm.
'Lying in colors'
litho, gesign. r.o., 156/175,
Zonder titel
aquarel, gesign. r.o., '68, 47 x 66 cm.