Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
IJsvermaak op een plas, een stad in de verte
paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.
[1
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Winters landschap met figuren
paneel, gesign., 34 x 47 cm.
Melkende boerin tussen koeien bij een hek
aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
herkomst: Christie's Amsterdam, 26-10-1995, lot nr. 294
Stilleven
doek, gesign. l.o., 55 x 72 cm.
stillife, oil on canvas, 55 x 72 cm.
Figuren langs een rivier
doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Avondstemming
paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm.
Uitgestrekt landschap met figuren en vee op een pad
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Duinlandschap bij Bergen
doek, gesign. l.o., gedat. 1880, 36 x 54 cm.
Vrouw doet de was naast een boerderij in de sneeuw
paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.
Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Huis in boslandschap
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
house between trees, oil on canvas, signed lower right (signature retouched)
Konijnen bij een mand
paneel (gerestaureerd), resten signatuur r.o., 45 x 60 cm.
Schepen op een meer voor een dorp
board, gesign. l.o., 30 x 47 cm.
The moonlight serenade
oil on canvas, signed lower middle, dated 1894
Wintergezicht met schaatsers op een bevroren gracht
paneel, 34 x 40 cm.
Moeder bij een wiegje
aquarel, gesign. r.o., 27 x 24 cm.
Figuren op de kade van Concarneau
doek, gesign. r.o., doek deels los op spieraam, 60 x 80 cm.
Slapende poes
Uitgestrekt polderlandschap
doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm.
Koperslager aan het werk
paneel, gesign. r.o., 29 x 22 cm.
Spelende kinderen op het strand
doek, gesign., 32 x 44 cm.
Gezicht op de Amstel met de Magere Brug. litt.: Laanstra, cat. nr. O/83-1
doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.
Vrouw bij een meertje bij berkebomen
paneel, gesign. r.o., 47 x 38 cm.
Uitgestrekt landschap met een jager op de voorgrond
paneel, gesign. l.o., 15 x 19 cm.
doek, ongesign., 123 x 200 cm.
Elegant gezelschap in café Huguenin, Lugano
houtskool, ongesign., 58 x 77 cm.
Polderlandschap met molen aan een vaart
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '17, 23 x 32,5 cm.
Figuren en paardenkarren op een plein, Rotterdam
doek, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm.
De Binnen Amstel richting de Kloveniersburgwal
board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm.
'La Montagne'
Zittend naakt
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 117 x 90 cm.
Landschap met boom naast een hooiberg
maroufle, gesign. l.o., 22 x 29 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Straatje in Amalfi
board, gesign. r.o., Amalfi '92, 33 x 49 cm.
Kerkinterieur
Polderlandschap bij Abcoude
houtskool, ongesigneerd?, 21 x 35 cm.
Herder en vee in een landschap
paneel, ongesign., verso etiket met naamsvermelding, 26 x 35 cm.
Gezicht op Leerdam
doek, gesign. r.o., 63 x 100 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Havengezicht
doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Gezicht op de Lijnbaansgracht, Amsterdam
doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm.
Portret van een boerin
houtskool, gesign. r.o., 41 x 33,5 cm.
'Larensche boerin vlas spinnend'
Paddestoelen
Twee paarden in de sneeuw
Stadsgezicht Venetië met figuren op een brug
board, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Portret van een jonge vrouw
houtskool, gesign. l.o., 60 x 44 cm.