Mediterraans kustgezicht
doek, gesign. l.o., 24 x 30 cm.
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Rotterdam
doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Vrouw met geit in een tuin
doek, 67 x 51 cm.
Bloemen in een gemberpot
doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm.
Stilleven met chrysanten
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Zonnebloemen in een glazen vaas
doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Vrouw bij een waterput naast een boerderij
doek, 50 x 70 cm.
paneel
Stadsgezicht Den Bosch
Stadsgezicht
board, 30 x 44 cm.
Op zwenkwieltjes
Op zwenkwieltjes
Portret van een non
De slager
board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm.
Portret van een jonge vrouw
board, 38 x 27 cm.
Landschap
maroufle, 58 x 64 cm.
[ds]
Dorpje, Cote d'Azur
doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm.
Atelier van een kunstenaar
[ds]
[vds]
Bouwplaats
paneel, 30 x 40 cm.
[ds]
Laantje. Hierbij schilderij, figuren en hutten, Afrika
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
De vlucht naar Egypte. In een cartouche waaromheen bloemen geschilderd.
paneel, 75 x 55 cm.
oil on panel
Portret van een dame, anno 1635
paneel, 66 x 51 cm.
Aanbidding der koningen
paneel, 75 x 108 cm.
oil on panel
Gezelschap in een herberg
paneel, 25 x 30 cm.
Maria met kind in een rivierlandschap
aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm.
Madonna
paneel, 34 x 26 cm.
Jongen met rommelpot
paneel, 30 x 25 cm.
'Die erfrischung'
paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm.
Portret van een vrouw met plooikraag
paneel, 36 x 30 cm.
oil on panel
Allegorie op de schilderkunst
doek, 89 x 106 cm.
De geseling van Christus
paneel, 53 x 46 cm.
Portret van een meisje met parelketting en rozen in het haar
paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm.
Luciferverkoopstertje in de sneeuw
paneel, gesign. r.b., 21,7 x 18,9 cm.
Rotsachtig landschap met jachtscene (met expertise door Jan Roelofs)
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Possibly by Roelant Savery, oil on canvas
Schepen op een meer
doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm.
Bloemstilleven
maroufle, 26 x 16 cm.
Boer met stier
paneel, gesign. r.o., 19 x 17 cm.
Portret van een heer
oil on paper laid down on panel
Schepen op een kalm meer
paneel, ongesign., 25 x 31 cm.
Interieur met twee figuren
inkttekening, gesign. r.o., 1712, 33 x 21 cm.
Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie
paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.