Amount: [1]
board, gesign. r.b., '62, 12 x 13,5 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.b., 15 x 21 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 1934, 28,5 x 21,3 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
paneel, gesign. r.o., '24, 18,5 x 26,5 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
board, gesign. l.o., '58, 60 x 39 cm.
Amount: [1]
board, op achterzijde lijst gesigneerd, 90 x 140 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 90 x 140 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '32, 110 x 90 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 72 x 74 cm.
Amount: [map]
Amount: [1]
doek, 52 x 80 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '37, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o.44 x 56 cm.
Amount: [1]
maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 24 x 34 cm.
Amount:
Amount:
board, verso naamsvermelding, 83 x 60 cm.
Amount:
doek, gesign. l.o., '31, 70 x 105 cm.
Amount:
doek, gesign. r.o., '56, niet ingelijst, 98 x 155 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 37 x 60 cm.
Amount: [1]
houtskool en pastel, gesign. r.b., 1/22, 54 x 44 cm.
Amount:
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Amount: [1]
inkt, ongesign., 47 x 28 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. l.o., 50 x 62 cm.
Amount: [1]
board, niet ingelijst, gesign. r.o., 22 x 32 cm.
Amount:
doek, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 60 x 40 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 42 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm.
Amount: [1]
doek, 51 x 36 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 26 x 17 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm.
Amount: [1]
pastel, gemonogrammeerd l.o., 58 x 42 cm.
Amount: [4]
viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., 38 x 50 cm.