Sluiten
Aantal: [1]
ets, gesign. l.o., 1913, 35 x 40 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. l.o., 1912, 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. l.o., 1924, 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., '32, 40 x 30 cm.
Aantal: [3]
doek, 26 x 38 cm., board, 33 x 40 cm. en pastel, 38 x 55 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.b., 97 x 73 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 32 cm.
Aantal: [1]
aquarel, 30 x 26,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 56 x 46 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 45 x 36 cm.
Aantal: [1]
h. 54,5 cm, b. 65,5 cm. Doek niet ingelijst.
Aantal: [2]
Aantal: [1]
doek, gesign. l.b., 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op papier, 23 x 35 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 14 x 23 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., '35, 120 x 90 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '75, 50 x 60 cm.
Aantal:
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [map]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, verso gesign., 62 x 46 cm.
Aantal: [5]
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., 1955, 63 x 48 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 28 x 23 cm.
Aantal: [2]
tweemaal board, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.