Sluiten2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Met opgeheven hand, staande op kussen. Glazen ogen. {beschadigingen]
h. 70 cm, b. 28 cm.
2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Geheel geplaatst op notenhouten voet.
h. 27 cm
In zijn rechterhand een sleutel, boek in de linkerhand. Staande op octogonale voet met reliekhouder.
h. 42 cm
Geplaatst op houten sokkel.
h. 31 cm
Allen in geëboniseerde lijst, een met schelp wijwaterbakje.
h. 10 - 28 cm
Hierbij een parelmoeren figuur van een wenende vrouwelijke heilige.
H. 20/34 cm.
(2)
b. 13 cm, h. 12,5 cm
(1)
Uitgevoerd met polychrome beschildering en glazen ogen (beschadigingen)
h. 81 cm.
(1)
Verzilverd Christus figuur.
h. 43 cm, b. 23,5 cm
h. 20 cm, b. 23,5 cm
In gezeten pose met staf en boek. Achterzijde vlak gestoken.
h. 66,5 cm, b. 30 cm
Begipst en polychroom geschilderd. Uitgevoerd met glazen ogen. Geplaatst op gemarmerde sokkel. (merendeel vingers manco, beschadigingen)
h. 58 cm
Met resten van polychromie. Geplaatst op houten voet.
h. 45 cm
Begipst en polychroom geschilderd, zijden kleding, glazen ogen.
h. 50 cm
Polychroom geschilderd met brokaten kleding, beide met kroon.
H. 92 cm.
(1)
Gezicht polychroom geschilderd.
h. 101 cm.
(1)
Allen gegoten metaal, twee verguld, in neo-gotische stijl
h. 39-42 cm
Beiden uitgevoerd met stralenkrans en kruis.
h. 47-50 cm.
Voorstellende Christus, gemerkt 84 zolotnik.
h. 13,5 b. 11 cm.
(1)
Voorstellende Christus, gemerk (TME), Sint Petersburg en 84 Zolotnik.
h. 13,5 b. 11 cm.
(1)
Rizza fijn gegraveerd en deels verguld. Geplaatst in kastje met glasdeur.
h. 11 cm, b. 9 cm.
(1)
Verzilverd koperen rizza.
h. 27 cm. b. 22 cm.
(1)
Gestanst koperen en verzilverde rizza.
h. 22 cm. b. 17 cm.
(1)
Verzilverd koperen rizza.
h. 22cm b. 17 cm.
(1)
Achterzijde met cyrillisch schrift en kruis in zwarte inkt. (beschadigingen).
h. 21,5 cm, b. 16 cm
Staande op rotspartij naast lam. (beschadigingen)
h. 44 cm, b. 20,5 cm
In geknielde pose. (handen manco, beschadigingen en resten van houtworm).
h. 30 cm, b. 21 cm
De ogen uitgevoerd in glas. Geplaatst op gemarmerde basis. (beschadigingen).
h. 28,5 cm, b. 11 cm
Fraai gestoken haar met losse lok op de schouder. (armen manco).
h. 23,5 cm
Met zilveren scepter en kronen.
h. 80 cm
Uitgevoerd met voorstelling van centraal knielende Christus, aan zijn voeten drie slapende herders. Rechts boven een beeltenis van Christus die Jeruzalem verlaat.
h. 45 cm, b. 28 cm
Compleet met ijzeren beugel. (beschadigingen).
h. 30 cm
Uitgevoerd met religieuze voorstelling. Geplaatst in verguld houten lijst met rood geschilderd passe partout met florale decoratie.
h. 12 cm, b. 9,5 cm
Het houten kruis opgelegd met latoenkoper, met gegoten appliques van heiligen en Christus. Staande op gelobte bol, het geheel op houten latere voet.
h. 77 cm, b. 33,5 cm.
(1)
Uitgevoerd met vergulde lendendoek. (een vleugel manco)
h. 65 cm
(1)
h. 17 cm, l. 14cm, b. 8 cm.
Provenance, a dealers collection, Amsterdam
Provenance, a dealers collection Amsterdam.
[armen manco]
h. 19,5 cm.
(1)
Uitgevoerd in staande pose met boek en fraai gedrapeerde mantel en haardracht. (resten van polychromie, basis deels manco, deel basis later aangezet)
h. 49 cm
Voorstellende Maria en Johannes. (met resten van polychromie, verfverlies, hand Maria later aangezet).
h. 91 cm
Voorstellende Anna te Drieën. (beschadigingen).
h. 72,5 cm
met decor van Adam en Eva in de tuin van Eden. (hersteld)
diam. 74 cm
Uitgevoerd met leren band en koperen sloten. Compleet met landkaarten.
h.33 cm, b. 26 cm
h. 52/55 cm.
(2)
Vrijstaand op een wolkenvoet, lange rode robe, licht gebogen stance en verfijnde haar- en baarddracht.
h. 91 cm.
Provenance, Lempertz, 20 Nov. 2021, ex lot 1629.
Staande op verguld houten basement met putti op de hoeken. (beschadigingen).
h. 50 cm, incl. basement 61,5 cm
h. 80 cm
Uitgevoerd met voorstelling van een monnik en zielen in een hellevuur.
h. 39 cm, b. 23 cm, d. 19 cm.
h. 49 cm.