Sluiten
Aantal: [1]
H: 20 cm. B: 20,5 cm. D: 11 cm.
Aantal: [1]
H: 32 cm.
Aantal: [1]
D: 9 cm.
Aantal: [1]
H. 26 cm.
Aantal: [1]
l. 20 cm.
Aantal: [1]
H: 32,5 cm.
Aantal: [1]
H: 44 cm.
Aantal: [1]
H. 33 cm. B: 38 cm.
Aantal: [1]
H: 14 cm.
Aantal: [1]
H:11 cm.
Aantal: [2]
D: 33,5 cm.
Aantal: [1]
H: 19 cm.
Aantal: [2]
h. 18,5-28 cm.
Aantal: [1]
H. 13 cm.
Aantal: [2]
h. 27 cm.
Aantal: [1]
H: 68 cm. B: 50 cm.
Aantal:
80 x 56,5 cm.
Aantal: [1]
H. 34 cm. b. 33,5 cm.
Aantal: [2]
h.33,5 cm. b. 33,5 cm.
Aantal: [1]
H: 13 cm. B: 13 cm. D: 13 cm.
Aantal: [1]
h. 17 cm.
Aantal:
h. 32,5 cm.
Aantal:
inkt en aquarel, gesign. r.o., Wassenaar '82, 52 x 40 cm.
Aantal: [3]
diam. 8, 11, 32 cm
Aantal: [1]
H: 35 cm.
Aantal: [1]
h. 27 cm. b. 40 cm. d. 20 cm.
Aantal: [1]
h. 47 cm
Aantal: [1]
h. 37,5 cm. b. 27 cm. d. 5 cm.
Aantal: [1]
h. 25 cm
Aantal: [1]
h. 9 cm
Aantal: [1]
D: 22 cm.
Aantal: [1]
H: 20 cm.
Aantal: [1]
h. 16,5, diam. 14 cm.
Aantal: [1]
D: 11,5 cm.
Aantal: [1]
h. 18 cm. b. 27 cm.
Aantal: [1]
Diam: 42 cm.
Aantal: [1]
H: 29,5 cm.
Aantal: [1]
H:16 cm. incl. sokkel
Aantal: [1]
D: 8 cm.
Aantal: [1]
D: 12 cm.
Aantal: [2]
H: 7 cm.
Aantal: [1]
H: 22 cm.
Aantal: [2]
h. 3 - 5,5 cm
Aantal: [1]
h. 68 cm
Aantal: [1]
H: 53 cm
Aantal: [2]
H: 10 - 17 cm.
Aantal: [1]
H: 11,5 cm.
Aantal: (1)
l. 115 cm, b. 38 cm, h. 57 cm.