Sluiten
Aantal: [map]
vier maal digital print, genummerd 79/80, 45 x 30 cm.
Aantal: [1]
mixed media, verso etiket met signatuur, 2017, 48/55, 40 x 40 cm.
Aantal: [1]
seriegrafie, gesign. r.o., 149/190, 85 x 45 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 22/300, 66 x 50 cm.
Aantal:
doek, gesign. r.o., '88, verso signatuur en titel, 60 x 50 cm.
Aantal:
Aantal: [1]
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 55 x 40 cm.
Aantal: [1]
gemengde technique /gouache op paper, gesign. r.o., 30 x 38 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 74/75, 77 x 56 cm.
Aantal: [1]
collage en gouache, gesign. r.o., '63, 51 x 26 cm.
Aantal: [1]
houtsnede, gesign. r.o., '66, 167/190, 60 x 88 cm.
Aantal: [1]
inkt en gouache, gesign. l.o., '48, 33 x 25 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., 27 x 39 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, gesign. r.o., '52, 20 x 23 cm.
Aantal: [1]
inkt op papier, gesign. r.o., 1972, 90 x 65 cm.
Aantal: [1]
inkt en gouache, gesign. r.o., '67, 60 x 43 cm.
Aantal: [1]
houtsnede, gesign. r.o., oktober-november 2014, 2de editie, No. 12/32, 18 x 88 cm.
Aantal:
genummerd 50/100, formaat portfolio 110 x 80 cm.
Aantal: [1]
litho,, gesign. r.o., 63 x 50 cm.
Aantal: [1]
potlood en inkt, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. r.o., '92, 39 x 42,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., '55, 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. l.o., 1974, 20/75, 123 x 90 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, monogram rechtsonder, herkomst Sotheby's Amsterdam, 11 juni 2001, lot 91, 65 x 50 cm.
Aantal: [1]
kleurenets, gesign. r.o., 20 x 12 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., '79, 86/130, 80 x 56 cm.
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., 43 x 50 cm.
Aantal: [1]
ets en aquatint, gesign. r.o., '52, 35 x 20 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 1971, 46 x 38 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. l.o., verso signatuur en datering 1961, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 18 december 1996, lot 360, 15 x 21 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. l.o., verso titel, signatuur en genummerd 8482, II XI '88-1, herkomst: Galerie Mia Joosten, 26 x 38 cm.
Aantal: [1]
lithograph, signed lower right, 28/100, 22 x 17 cm.
Aantal: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., '65, 60 x 45 cm.
Aantal: [1]
oil on canvas, signed lower right, 60 x 72 cm.
Aantal: [1]
potlood en aquarel, gesign. m.o., '76, 67 x 50 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. m.l., 1972, 22,5 x 14 cm.
Aantal:
inkt en aquarel, gesign. r.m., '74, 23,5 x 14 cm.
Aantal: [2]
tekening, gesign., 28 juli 1977, 24 x 19 cm. en ets, gesign., 1977, 9/25, 25 x 22 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., '68, 90 x 110 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '62, 100 x 65 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.b., '67, 110 x 110 cm.
Aantal: [map]
inkttekening, niet ingelijst, gesign., m.o., 31 x 23,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '92, 80 x 80 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 1980, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 22 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '47, 130 x 102 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '62, 55 x 71 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 120 x 140 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Aantal:
zeefdruk, ongesign., 100 x 10 cm.
Aantal: [1]
ets en aquatint, gesign. r.o., 12/25, 1981, 37 x 24 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '74, herkomst: Galerie Sothmann, 1976, tentoonstelling: Warmenhuizen, 1987, afb. blz. 17 catalogus, 60 x 83 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 80 x 65 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '42, 58 x 48 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 100 x 80 cm.
Aantal:
litho, gesign. r.o., '91, 20 x 16,5 cm.
Aantal:
pastel, gesign. l.o., '42 VII, 28 x 40 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.o., '79, herkomst: Kunsthandel Ligthart, 2010, 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, verso gesign., 2010, 40 x 35 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., '64, 73 x 53 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 46 x 38 cm.
Aantal: [1]
pastel, gemonn. r.o., 20 x 14 cm.
Aantal: [1]
krijttekening, '74, ongesign., 20 x 13 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, 1991, gesign. r.o., 28 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., '70, 19 x 24 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '60, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
pastel, verso gesign., 1917, 13 x 24 cm.
Aantal: [1]
mixed media on canvas, 150 x 130 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 67 x 50 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., '58, 2/12, 28 x 38 cm.
Aantal: [16]
16 zeefdrukken, 1980, genummerd 14/20, 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. m.o., '71, 35 x 50 cm.
Aantal: [1]
olieverf op doek op paneel, gesign. r.o., '77, 37 x 43 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 84 x 95 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm.
Aantal: [3]
allen verso gesign., '67, 40 x 30 en 53 x 37 cm. (kleine beschadigingen)
Aantal: [1]
litho, niet ingelijst, gesigneerd met initialen, 46/50, 29 x 42 cm.
Aantal:
aquarel, gesign. r.o., 46 x 68 cm.
Aantal: [map]
driemaal litho, verso gesign., 2005, 11/25, 76 x 57 cm.
Aantal: [1]
pastel, ongesign., 30 x 23 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, gesign. l.o., 29 IV '70, 26 x 20 cm.
Aantal: [map]
4 litho's, gesign., 26/40, 2002, 76 x 57 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 23/300, '89, 64 x 50 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., 1957, 27 x 48 cm.
Aantal: [1]
olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm.
Aantal:
potlood, inkt, aquarel en gouache, gesign. l.o., '77, 23,5 x 32 cm.
Aantal: [1]
board, verso gesign., '89, 27 x 52 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., '63, 65 x 35 cm.
Aantal: [1]
tweemaal houtskool, één gesign. r.o., ca. 30 x 25 cm. per stuk
Aantal:
doek, gesign. r.o., '64, 60 x 80 cm.