Amount:
inkt en aquarel, gesign. r.m., '74, 23,5 x 14 cm.
Amount: [2]
tekening, gesign., 28 juli 1977, 24 x 19 cm. en ets, gesign., 1977, 9/25, 25 x 22 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., '68, 90 x 110 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '62, 100 x 65 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.b., '67, 110 x 110 cm.
Amount: [map]
inkttekening, niet ingelijst, gesign., m.o., 31 x 23,5 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '92, 80 x 80 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., 1980, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 22 x 30 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '47, 130 x 102 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '62, 55 x 71 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 120 x 140 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Amount:
zeefdruk, ongesign., 100 x 10 cm.
Amount: [1]
ets en aquatint, gesign. r.o., 12/25, 1981, 37 x 24 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '74, herkomst: Galerie Sothmann, 1976, tentoonstelling: Warmenhuizen, 1987, afb. blz. 17 catalogus, 60 x 83 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 80 x 65 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '42, 58 x 48 cm.
Amount: [1]
doek, ongesign., 100 x 80 cm.
Amount:
litho, gesign. r.o., '91, 20 x 16,5 cm.
Amount:
pastel, gesign. l.o., '42 VII, 28 x 40 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. l.o., '79, herkomst: Kunsthandel Ligthart, 2010, 50 x 40 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, verso gesign., 2010, 40 x 35 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., '64, 73 x 53 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 46 x 38 cm.
Amount: [1]
pastel, gemonn. r.o., 20 x 14 cm.
Amount: [1]
krijttekening, '74, ongesign., 20 x 13 cm.
Amount: [1]
houtskool en pastel, 1991, gesign. r.o., 28 x 35 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., '70, 19 x 24 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '60, 40 x 60 cm.
Amount: [1]
pastel, verso gesign., 1917, 13 x 24 cm.
Amount: [1]
mixed media on canvas, 150 x 130 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., 67 x 50 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '58, 2/12, 28 x 38 cm.
Amount: [16]
16 zeefdrukken, 1980, genummerd 14/20, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
inkt en aquarel, gesign. m.o., '71, 35 x 50 cm.
Amount: [1]
olieverf op doek op paneel, gesign. r.o., '77, 37 x 43 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 84 x 95 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm.
Amount: [3]
allen verso gesign., '67, 40 x 30 en 53 x 37 cm. (kleine beschadigingen)
Amount: [1]
litho, niet ingelijst, gesigneerd met initialen, 46/50, 29 x 42 cm.
Amount:
aquarel, gesign. r.o., 46 x 68 cm.
Amount: [map]
driemaal litho, verso gesign., 2005, 11/25, 76 x 57 cm.
Amount: [1]
pastel, ongesign., 30 x 23 cm.
Amount: [1]
inkttekening, gesign. l.o., 29 IV '70, 26 x 20 cm.
Amount: [map]
4 litho's, gesign., 26/40, 2002, 76 x 57 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 23/300, '89, 64 x 50 cm.
Amount: [1]
ets, gesign. r.o., 1957, 27 x 48 cm.
Amount: [1]
olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm.
Amount:
potlood, inkt, aquarel en gouache, gesign. l.o., '77, 23,5 x 32 cm.
Amount: [1]
board, verso gesign., '89, 27 x 52 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., '63, 65 x 35 cm.
Amount: [1]
tweemaal houtskool, één gesign. r.o., ca. 30 x 25 cm. per stuk
Amount:
doek, gesign. r.o., '64, 60 x 80 cm.
Amount: [1]
gouache, gemonn. r.o., 43 x 29 cm.
Amount: [2]
tweemaal potloodtekening, één gedateerd '75, 14 x 24 cm., één gedateerd '80, 30 x 20 cm.
Amount: [1]
olieverf op doek op paneel, gesign. verso op etiket, 35 x 40 cm.
Amount: [1]
board, signed verso, 2006, 80 x 60 cm.
Amount: [map]
litho, gesign., oplage 40 'voor Marcel', 33 x 31 cm.
Amount: [map]
litho, gesign., 3/40, 35,5 x 38 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '76, verso titel, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '75, 60 x 50 cm.
Amount: [4]
litho, gesign. r.o., 46/100, 50 x 64 cm. en driemaal ets, éénmaal glas defect, gesign., 1981 en 1985, 44 x 33 cm. en 49 x 41 cm.
Amount: [1]
keramiek, ongesign. ?, 40 x 30 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '73, geschonken aan de barvrouw van Café de Engelbewaarder, Amsterdam, niet ingelijst, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
c-print, ongesign., verso etiket met titel en nummering 12/100, 2009, herkomst: Galerie Ron Mandos, 20 x 60 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. m.o., '72, 8/100, 75 x 55 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Amount: [1]
tekening, gesign. r.o., '73, 33 x 24 cm.
Amount: [1]
tekening, gesign. r.o., '44, 22 x 17,5 cm.
Amount: [1]
tekening, gesign. r.o., '92, 23 x 29 cm.
Amount: [1]
metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm.
Amount: [1]
seriegrafie, gesign. r.o., '92, 85/250, 50 x 60 cm.
Amount:
aquarel, gesign. r.o., '05, 25 x 32,5 cm.
Amount: [1]
gemengde techniek, gesign. r.o., 29/30, 40 x 40 cm.
Amount: [map]
potlood en pastel, gesign. r.o., '62, 45 x 32 cm.
Amount: [1]
doek, verso gesign., 1969, 80 x 60 cm.
Amount: [map]
Amount: [1]
zeefdruk, gesign. l.o., '89, 32-60, 42 x 32 cm.
Amount: [1]
Silkscreen. Collotype & photo with collage of fabric & tape Ed.72 / 100 35.5 x 28 cm
Amount: [1]
aquerel, gesign. l.o., '62, 36 x 49 cm.
Amount: [1]
ijzeren sculptuur, ongesign., h. 39 cm.
Amount: [1]
zeefdruk, ongesign., 45 x 70 cm.
Amount: [1]
etching and aquatint in colours, signed lower right, 133/200, 19,5 x 12,5 cm.
Amount: [map]
litho, niet ingelijst, gesign., 1992, 43/60, 65 x 50 cm.
Amount: [1]
houtsnede, gesign. r.o., 51 x 41 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '89, 40 x 55 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '69, 160 x 86 cm.