Amount: [1]
board, gesign. r.b., '62, 12 x 13,5 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.b., 15 x 21 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 1934, 28,5 x 21,3 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
paneel, gesign. r.o., '24, 18,5 x 26,5 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
board, gesign. l.o., '58, 60 x 39 cm.
Amount: [1]
board, op achterzijde lijst gesigneerd, 90 x 140 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 90 x 140 cm.
Amount: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '32, 110 x 90 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 72 x 74 cm.
Amount: [map]
Amount: [1]
doek, 52 x 80 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '37, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o.44 x 56 cm.
Amount: [1]
maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 24 x 34 cm.
Amount:
Amount:
board, verso naamsvermelding, 83 x 60 cm.
Amount:
doek, gesign. l.o., '31, 70 x 105 cm.
Amount:
doek, gesign. r.o., '56, niet ingelijst, 98 x 155 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 37 x 60 cm.
Amount: [1]
houtskool en pastel, gesign. r.b., 1/22, 54 x 44 cm.
Amount:
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Amount: [1]
inkt, ongesign., 47 x 28 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. l.o., 50 x 62 cm.
Amount: [1]
board, niet ingelijst, gesign. r.o., 22 x 32 cm.
Amount:
doek, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 60 x 40 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 42 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm.
Amount: [1]
doek, 51 x 36 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 26 x 17 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm.
Amount: [1]
pastel, gemonogrammeerd l.o., 58 x 42 cm.
Amount: [4]
viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., 38 x 50 cm.
Amount: [2]
tweemaal inkt, aquarel en gouache, 20 x 30 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 4 december2001, lot nr. 330, 80 x 90 cm.
Amount: [1]
paneel, gesign. l.o., 32,4 x 39,5 cm.
Amount: [1]
doek, 63 x 54 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., '09, 62 x 90 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.
Amount: [1]
inkt en aquarel, gesign. l.o., 10 x 14 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.b., 1947, board gebogen, 68 x 48 cm.
Amount: [1]
board, gesign. r.o., 1913, 45 x 65 cm.
Amount: [map]
vier maal digital print, genummerd 79/80, 45 x 30 cm.
Amount: [1]
mixed media, verso etiket met signatuur, 2017, 48/55, 40 x 40 cm.
Amount: [1]
seriegrafie, gesign. r.o., 149/190, 85 x 45 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 22/300, 66 x 50 cm.
Amount:
doek, gesign. r.o., '88, verso signatuur en titel, 60 x 50 cm.
Amount:
Amount: [1]
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 55 x 40 cm.
Amount: [1]
gemengde technique /gouache op paper, gesign. r.o., 30 x 38 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., 74/75, 77 x 56 cm.
Amount: [1]
collage en gouache, gesign. r.o., '63, 51 x 26 cm.
Amount: [1]
houtsnede, gesign. r.o., '66, 167/190, 60 x 88 cm.
Amount: [1]
inkt en gouache, gesign. l.o., '48, 33 x 25 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
pastel, gesign. r.o., 27 x 39 cm.
Amount: [1]
inkttekening, gesign. r.o., '52, 20 x 23 cm.
Amount: [1]
inkt op papier, gesign. r.o., 1972, 90 x 65 cm.
Amount: [1]
inkt en gouache, gesign. r.o., '67, 60 x 43 cm.
Amount: [1]
houtsnede, gesign. r.o., oktober-november 2014, 2de editie, No. 12/32, 18 x 88 cm.
Amount:
genummerd 50/100, formaat portfolio 110 x 80 cm.
Amount: [1]
litho,, gesign. r.o., 63 x 50 cm.
Amount: [1]
potlood en inkt, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Amount: [1]
gouache, gesign. r.o., '92, 39 x 42,5 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., '55, 50 x 40 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. l.o., 1974, 20/75, 123 x 90 cm.
Amount: [1]
Amount: [1]
doek, monogram rechtsonder, herkomst Sotheby's Amsterdam, 11 juni 2001, lot 91, 65 x 50 cm.
Amount: [1]
kleurenets, gesign. r.o., 20 x 12 cm.
Amount: [1]
litho, gesign. r.o., '79, 86/130, 80 x 56 cm.
Amount: [1]
pastel, gesign. r.o., 43 x 50 cm.
Amount: [1]
ets en aquatint, gesign. r.o., '52, 35 x 20 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 1971, 46 x 38 cm.
Amount: [1]
gouache, gesign. l.o., verso signatuur en datering 1961, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 18 december 1996, lot 360, 15 x 21 cm.
Amount: [1]
gouache, gesign. l.o., verso titel, signatuur en genummerd 8482, II XI '88-1, herkomst: Galerie Mia Joosten, 26 x 38 cm.
Amount: [1]
lithograph, signed lower right, 28/100, 22 x 17 cm.
Amount: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., '65, 60 x 45 cm.
Amount: [1]
oil on canvas, signed lower right, 60 x 72 cm.
Amount: [1]
potlood en aquarel, gesign. m.o., '76, 67 x 50 cm.
Amount: [1]
aquarel, gesign. m.l., 1972, 22,5 x 14 cm.