Sluiten0600-0870 - Zilverwerk
rond model met filetrand, mt. Fa. Van Kempen, Begeer & Vos Zeist 1931, 2e gehalte, messenleggers idem meesterteken en getekend gehaltemerk zwaardje, beide in cassettes,
800 gr.
[26]
0600-0870 - Zilverwerk
en bekroond met geëmailleerd stadswapen, verguldsel, gemerkt 800 en twee niet geïdintificeerde keuren,
bruto 193 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
bewerkt met graveringen, ophangoogje,
deukjes, verbogen en mogelijk herstelling aanhechting steel
l 14 cm, 33,6 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
beugel met bloemmotieven versierd en voorzien met dubbele jasseron draagketting,
l41 x 14 cm, incl. draagketting, bruto 250 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
669 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
bloembladvormige bakje, gemerkt Chopard met doosje, Chopard boutique voorzien van numer, tang ajour versierd met lotus en waterplantversieringen, gemerkt Samurai Shoka en Chinese karaktertekens,
l 6,3 cm, l 19 cm, 198 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
schuitvormig met ajour rand en vier pootjes met acanthus bladmotieven, mt. A.P. Kalberg Schoonhoven 1894, 2e gehalte, versierd met 18e eeuwse keuren,
34 x 25 x 5 cm, 662 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bestaande uit thee- en koffiepot, suikerpot en melkkan, balustervormig model geheel bewerkt, met voluutvormige oren, staand op vier pootjes, dekselknoppen in bloemvorm, mt. in ruit P teken O (niet geïdentificeerd), 2e gehalte,
herstellingen theepot
h 24 , 18 , 17 en 12 cm, 1548 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij één maliënkolderbeursje, voornamelijk 2e gehalte
bruto 314 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model op drie bolpoten en versierd met voorstelling van o.a. druivenoogst, gemerkt met pseudo keuren, 2e gehalte,
h 11,8 cm, 189.8 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met ajour opstaande rand waarin twee grepen, pseudo keuren mt .. W*(niet geïdentificeerd) jrl. 1911, 2e gehalte,
rand iets gedeukt
l 49 cm, 989 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
twee diverse zoutvaten waarvan één Art Deco, mosterdpot mt. C.L.J Begeer 1904-1951 en rond tafelstuk mt. B(niet geïdentificeerd) strooier mt. C.E. Held Amsterdam 1892, voornamelijk 2e gehalte,
max. h 16 cm, min. 3 cm, diam 14 cm, bruto 426 gr.
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
balustervormig en achthoekig voet en gefacetteerde stam en kaarsenhouders met vetvangers, mt. Hc+ (?)(niet geïdentificeerd) 1989, 1e gehalte
h 4 cm, bruto 1352 gr.(verzwaarde voet)
0600-0870 - Zilverwerk
een met oplopende rand en parelbandversiering, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1882, de ander met opstaande ajourrand met eierlijstmotieven, mt. Fa. A. Presburg & Zoon Haarlem 1979, onderzijde met inscriptie, hierbij langwerpig achthoekig schaaltje, alle 2e gehalte,
deukjes
l 36,5 cm en l 34 cm, 1282 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
klokvormig bewerkt met gravering, bronzen bel, mt. AH of SH samengesteld, vermoedelijk Frankrijk, asvergaarde schuitvormig op ronde voet en bewerkt, stempel gekroonde V 1853-1893, ovale lijst mt. Hollandia zilversmeden Zutphen, 2e gehalte,
bel met deukjes
h 16 cm, h 10 cm, l 12,5 cm, bruto 573 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op ronde voet met voluutvormige arm met acanthusbladmotieven versierd, gemerkt Fischer, Sterling aan onderzijde,
een kandelaar met rand en arm beschadigingen(scheurtjes en deukjes)
h 11,5 cm, bruto 506 gr.(voet verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
staand op drie pootjes met glazen binnenbakjes, mt. Hènin & Vivier 1891-1896 Parijs, belastingstempel 1893-1905 kleine buitenlandse werken, Z1, 1e gehalte ,
h 3 cm, 94,2 gr.
[6]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Fa. J.M. van Kempen 1858-1924 Voorschoten en onduidelijk keurtje, ijzeren lemmets gemerkt Paris, met etui,
bruto 919 gr.
[13]
0600-0870 - Zilverwerk
met stalen lemmet, mt. Zaanlandse Zilversmederij n.v./b..v. Haarlem/Amsterdam 1975, 2e gehalte, ijzeren vork met bewerkte onedele greep getekend 0/T1, eind 19e eeuw,
bruto 225 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
randversiering met druivenranken, mt. CSG&Co.(niet geïdentificeerd) Birmingham 1976, 1e gehalte, met houten bodem,
diam 13,5 cm, h 4,5 cm, bruto 161 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
set met ajour houder versierd met oud-Hollandse voorstellingen, mt. J. Vos & Co. Haarlem/Den Bosch 1917, 2e gehalte, hierbij wit melkglazen bowlpot met zilveren greep in vorm van bladranken mt.F. G. de Groot, 2e gehalte,
h 28 cm, houder 219 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bekers met inscripties, voornamelijk 2e gehalte,
ca. 646 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk mt. J.M van Kempen Voorschoten, 2e gehalte,
ca. 627 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
beide met ronde bakken en puntfilet steel, diverse keuren, 2e gehalte, een met lettermonogram,
herstelling aan één lepel
l ca. 36 cm, 353 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij verguld zilveren doosjes, vingerhoeden en naald, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 519 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder schaar in foedraal en pijpenwroeter, alle met diverse meestertekens en jaarletters, voornamelijk 2e gehalte,
122 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met gravering versierde steel, mt. J, Schrijfsma & Zn. Woudsend/Sneek 1848-1902, zwaardje gekeurd, met etui,
89 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met bobèches, kaarsenhouder Korintische kapiteelvorm, op vierkanten getrapte basis, mt. A. Taite & Zons Ltd. (waarschijnlijk) Londen 1935, 1e gehalte,
deukjes
h. 29 cm, bruto 1466 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
hierbij maliënkolder beursje en negentiende eeuwse breipenkoker, gemerkt(niet geïdentificeerd), 2e- en 3e gehalte,
max br. 16 cm, min 4,5 cm, l 26 cm, bruto 540 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rechthoekig model met fraaie ajour lijst versierd met bloem- en bladmotieven bekroond met embleem waarop gegraveerde tekst en muzieknoten, houten staander bekleed met groenfluweel(deels vergaan), 2e gehalte,
kleine herstellingen
75 x 65 cm
vergelijkbaar exemplaar zilversmid H. Matthews Birmingham(bijgevoegde documentatie)
0600-0870 - Zilverwerk
waarvan twee zuilvormig in classicistiche stijl en een lage ronde kandelaar, een met bobeche, mt. George Nathan & Ridley Hayes 1897..1916(registered Maart 1894), Birmingham 1905, 1e en 2e gehalte,
bobeche beschadig
h 17,5 cm, h 18 cm, h 7 cm, bruto 820 gr.(voeten verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij fraai rond filigreindoosje, medicijndoosje mt. W. & J. Kruijff 1812/1817, muntendoosje en tondeldoosje, tuitzeefje met mt. Cornelis Knuijstingh Heusden 184, 2e gehalte,
max h 6,3 cm, max diam 5 cm, h min 0,5 cm, min diam 2 cm,133 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
konttenmandje met gravure op bodem, mt. A.H. Braam Sneek 1817, alle ajour en 2e gehalte,
bodem mandje wiebelend iets gedeukt
h 4 cm(exclusief hengsel), l 10 cm, l 16 cm, l 14 cm, 213 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
geribd en hartvormige emblemen, een met mt. FC en bloem, zwaardje gekeurd
87 gr.
[zkj
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Godert van IJsseldijk, Den Haag, 1777 en 1779
l. 20,2 cm, 294 g
[7]
0600-0870 - Zilverwerk
versierd met graveringen, mt. onduidelijk, jaarletters 1861 en 1863, 2e gehalte,
128 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met gearceerde filetrand, verso wapengravure, mt. Philip de Meijer 's-Gravenhage 1854, messen met getordeerd heft en zilveren lemmet met meesterteken en P. de Meyer teken, jrl. 1867, alle 2e gehalte
1988,8 gr.
[34]
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig ligt gebogen zaktabaksdoos met decoratieve graveringen, mt. Wed. H.J. Van Halteren Schoonhoven 1863, trommeltje gecontourmeerde vorm staand op vier pootjes, gemerkt Holland en 830, beide 2e gehalte,
butsjes en defectjes op en aan de hoeken
h 2 cm, l 13,5 cm h 4,5 cm, br. 11,5 cm, 371 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
een rond en een langwerpig model versierd met schelp-, blad- en quirlande versieringen, scharnierende deksels, mt. Jan Georg Grebe Jr. Rotterdam 1828, 1e gehalte,
h 8 cm, br. 14,5 cm, h 9 cm, diam 12 cm, 710 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig model met afgeronde hoeken een opstaande rand met knormotieven versierd met wapengravure, mt. WS onder anker (niet geïdentificeerd) 1832, 1e gehalte,
42, 7 x 32 cm, 1613 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. drie klavers en kroon 's-Gravenhage 1717----(niet geïdentificeerd) 1778(1x) en 1792 Den Haag, één vork mt. Marcellis de Haan Den Haag 1770, herkeurteken 1807,
vorken afgesleten
880 gr.
[12]
0600-0870 - Zilverwerk
voorzien van opstaande rand met ajour eierlijstmotieven tussen drie facetranden, de grepen voluutvormige met cartoucheversieringen, mt. Barend Swierink Amsterdam 1765, provinciale leeuw, belastingstempel ongewaarborgd inlandse werken,
onderzijde gekrast, defectje ajour rand
53 x 39,5 x 8,4 cm, 3201 gr.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
0600-0870 - Zilverwerk
met gravering van Christus lam gods en tekstgravering Ecce Angenis Dei, de golvende rand met bevestigingsrondjes en verso haakjes, verso annotaties namen( onduidelijk) en jaartal 1837 en 1996, gemerkt belastingstempel ongewaarborgd 1906-1953,
defectjes
14,5 x 11,5 cm, 101 gr.
(1)
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. Jan van Maarseveen Amsterdam 1783, provinciale leeuw, belastingmerk gekroonde B 1808-1812 belastingmerk E met kroon1809-1814, Z2 en belastingkeur I,
deukje
l 41 cm, 212 gr.
(1)
0600-0870 - Zilverwerk
balustervormig model geheel versierd met bloem-, schelp- en netwerk motieven met gezwart houten greep, houten knopje op scharnierende deksel, mt. J. Verdoes Haarlem 1751, 1e gehalte Z1,
defecten(o.a. kleptuitdekseltje ontbreekt) en herstellingen(standring van latere datum)
h 14,5 cm, l 18 cm, bruto 266 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. Govert Steenbeek Dordrecht 1783, Hollandse leeuw, Z1, drie oude belastingstempels:gekroonde O, I806-1812, TE gekroond 1811-1813 en I gearceerd 1813-,
verbuiging bij steel
l 38,5 cm, 174.2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal model met gelobde en gelobde rand, gedreven vruchten-, blad- en bloemen motieven, mt. HL(niet geïdentificeerd) Neurenberg, 18e eeuw, belastingstempel gearceerde I 1906-1953, 800/000
deukje
l 15 cm, h 5 cm, 109,4 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam en versiering bij steelaanzet, mt. Hermanus van Eysden Dordrecht 1786...jrl. A 1776 of 1795, klimmende leeuw, belastingteken gekroonde O, één couvert mt. Jacobus van Trigt 1745-1783 Dordrecht jrl. R, twee vorken waaronder een stadskeur Dordrecht één lepel diverse meestertekens, stad- en jaarletters,
ca. 1338 gr.
[20]
0600-0870 - Zilverwerk
lepel bekroond met maternité, mt. onduidelijk, Amsterdam, andere lepel met fantasiemerken, jrl. 1902, 2e gehalte, taartschep mt. onduidelijk, jrl. 1879, 2e gehalte,
geboortelepel hersteld bij aanhechting bak
l 18 cm, l 17,5 cm, l 21 cm, bruto 172 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
taps toelopende koker met ketting versierd met fraaie bloem-, blad- en vogelversieringen, onderzijde onbewerkt en met puntig knopje, gemerkt 's-Hertogenbosch, mt. en jaarletter(onduidelijk), vruchtenvorkje en mes met zilveren bewerkte grepen bekroond met konijntje met ijzeren tanden resp. lemmet, vroeg 18e eeuw, geen keuren aangetroffen behalve belastingstempel gearceerde I, haak met initialen G.J.D., mt. Arnoldus van Essen 1735-1765 Groningen, foedraal tweemaal belastingstempel gearceerde I 1906-1953,
heft vork iets verschoven
l 17 cm, inclusief ketting en haak, 47 cm, l vork,14 cm. l mes 13,1 cm, bruto 157.2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met versieringen, mt. Otto Albrink Amsterdam 1707, provinciale leeuw,
gedeukt en onderzijde schuifje is vastgezet
h 12 cm, br 8 cm, 152 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig met afgeschuinde zijden, deksel met voorstelling rustende herder met putto en verkondigingsengel, de voor en achterzijde met gelijke scenes, geen keuren aangetroffen, goud 20 krt,
h 3,5 cm, 11 x 5,5 cm,
0600-0870 - Zilverwerk
voorstelling van slapend Christuskind met aan weerszijden CUM DORMIERIS CUSTIODIANT TE, onderzijde met diverse bloemen met steel, geen keuren aangetroffen
5 x 7 cm, h 1,1 cm
0600-0870 - Zilverwerk
conisch model met gegraveerde band met bladmotieven, pseudo keuren mt. A monogram en ster, jaarletter S,
h 11 cm, 147 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig model met afgeschuinde hoeken, scharnierende deksel met intarsia voorstelling van twee figuren uit commedia dell'arte o.a. harlekijn en diverse decoratie o.a. bloem- en netwerk motieven, Mt. JH of HL(niet geïdentificeerd) Amsterdam 1763,
minieme scheur in deksel
11,5 x 7 cm, bruto 144 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpige tabaksdoos met afgeronde hoeken met deksel rand met duimgreep, montuur deksel en bodem zijn opgesoldeerd met filetranden, de deksel met gesneden parelmoer plaquette met een voorstelling van rustende herderin met amor en personificate van de liefde, gemerkt bijltje,
12 x 6 cm, bruto 143 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam versiering bij aanzet steel, gravure initialen, mt. bloem? in schild(niet geïdentificeerd), Dordrecht 1773, klimmende leeuw, bijltje keur,
334 gr.
[6]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. Barend Hofelt 1789..., Rotterdams couvert mt. Johannes Verloove 1770-1809 Rotterdam jrl. B, 1e gehalte,
ca. 519 gr.
[10]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. Johannes Jansen, Rotterdam 1803, klimmende leeuw,
l 34,5 cm, ca. 188 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
zeskantig met gravering en ophangringetje, mt. Abraham van der Hoeff 1705 – 1735, of Pieter Snijder 1729-1759, Haarlem, belastingteken I. en toetssteek,
6 x 6 cm, 16 gr.
Een vergelijkbaar exemplaar is afgebeeld in het Vergelijkbaar exemplaar in miniaturen boek Tall & Small (firma Aardewerk) op pagina 122.
0600-0870 - Zilverwerk
mt. A. van der Hoeff Haarlem ca. 1705-1735, blaker gemerkt ZII,
h 5 cm, br 5,7 cm, 16,2 gr.
zie blz 277 nr 70, Tall and Small catalogus Fa. Aardewerk
0600-0870 - Zilverwerk
gewelfde getrapte voet met vier bloemvormige pootjes, een getorste balustervormige stam en kaarsenhouder, vetvangers in bladvorm, voet versierd met gegoten en gegraveerde rocailles, bloemtakken en bloemen, de stam met bloemversiering op iedere lob, lossing en belastingteken Amsterdam L 1795, één kandelaar miniem afwijkend,
één kandelaar hersteld, een vetvanger licht verbogen.
h 22,5 cm, 12.3 x 12,3 cm, 1x 13 x 13 cm, 983 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
vierkant model met afgeronde hoeken en fraaie rand versiering staan op vier gebogen pootjes, mt. George Frederik Herlitz, Amsterdam 1750, provinciale leeuw, belastingkeur I,
licht verbogen in het midden
31,5 cm x 31,5 cm, 712 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
driepoot mt. Arnoldus van Geffen Amsterdam 1753, met ophangoog, geen keuren aangetroffen,
5 x 4 cm, 7 x 4 cm, 8 en 9 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bloem-, tak- en bladvormig, op bloembladvormige voet en stam in bloemsteelvorm, geen keuren aangetroffen,
defectje, één bloemetje ontbreekt
h 6,9 cm, diam 3 cm, 23,6 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
eivormige ketel met ebbenhouten scharnierend hengsel, versierd met parelrand, deksel met houten knop, komfoor op vier gebogen pootjes met bokkenvoetjes, het geheel bestaande uit een ketel, een komfoor en ronde brander met ophangoogjes, mt. Martinus Logerath Amsterdam 1804, provinciale leeuw, herkeurteken, ZI getekend, gekroonde V 1814-1893, dopje brander ontbreekt,
h 39 cm, br ca. 20 cm, bruto 1547 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
model Hollands glad met kam diverse meestertekens, waarbij R. Helweg, Amsterdam, provinciale leeuw, verschillende jaarletters o.a. 1780/1794/1795, een vork met lettergravure, mt. Dirk van Goorberg Delft 1774, 1e gehalte,
enkele met afgesleten tanden
740 gr.
[12]
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal met ajourrand, koperen binnenbak houten basis(latere datum) mt. C. Huis Leek 1840, 2e gehalte,
l 14 cm, bruto 263 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
puntig model steel, mt. M in ruit(niet geïdentificeerd), belastingstempel 1814-1831, 2e gehalte
1392 gr.
[24]
0600-0870 - Zilverwerk
rond en rechthoekig model, scharnierende deksels, blad op vier bolpootjes met opstaande rand, alle versierd met geribde banden, mt. Egidius Adelaar 1812/1836, Amsterdam 1825 het blad 1823, winkelier L.L.R. Nez, 1e gehalte,
bolpootjes mogelijk later of vervangen, deuk in deksel rechthoekige doos
24 x 32 x 3,5 m, diam 13 cm, h trommels 3,5 cm, 11 x 15 cm, ca. 1932 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerde bak met ajourrand en hengsel met bladmotieven, mt. J. van der Toorn Den Haag, 1826, 2e gehalte, mogelijk oorspronkelijk komfoor,
herstelling bij aanzet hengsel
l 16 h 16,5 incl hengsel, 215 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
theepot met houten greep langwerpig gedeeltelijk gelobd model met deksel met knop in vorm van gekrulde fantasieslang, mt. Bennewitz & Zn. Amsterdam 1823, 1e gehalte, melkkan ovaal met vleugelvormig oor, mt. P. H. La Ruelle Amsterdam 1806, provinciale leeuw, belastingstempel O gekroond,
h 13 cm, h 14 cm, bruto 555 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op ronde voet met balustervormig stam en versierd met graveringen en vergulde kelk, mt. onduidelijk, gemerkt 2e gehalte 1809-1819, en afgesleten keur,
h 24,5 cm, 559 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Hendrik Duller Amsterdam 1802, wiegje Mt. Arnoldus van Geffen Amsterdam 1767(jrl. H hoogstwaarschijnlijk),
h 4,5 cm, 5x 7 cm, 61 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
mt. A. van Geffen Amsterdam 1748, op A-tol, Goudse pijp, dubbele haak en geen keuren aangetroffen,
h 4,5 cm, l 4 cm, l 12 cm, l 11 cm, 34.4 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij vogelkooi, voornamelijk 2e gehalte,
271 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
gegraveerde voorstelling van vruchtenquirlandes en cartouches met o.a. personificatie Prudentia, gemerkt valse keuren zie reeks Citroen dd, gemerkt P.K Den Haag, klimmende leeuw, jaarletter S,
h 10,5 cm, 139 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
deels verguld en versierde gebolde kroon bekroond met rijksappel, bezet met gekleurde glazen stenen, mt. onduidelijk getekend, "??manca, gemerkt Porto 2e gehalte, 1886-1938, 800/000,
defectjes
h 26 cm, diam 21 cm, bruto 499 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
twee ajour conische modellen een verguld en versierd met glazen kleurstenen gemerkt B, en gehalte merk België, 1831-1868, één kleiner gemerkt mt. L. Warnots St. Truiden(België) 1816-1830, kantooraanduiding 1814-1831, 2e gehalte,
defecten
h 12 cm, diam 19 cm, 9,8 cm, diam 13 cm, bruto 443 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
versierd met cherubijnen hoofdjes, agnus dei, vruchten-, blad- en andere decoratieve motieven, staand op leeuwenklauwpootjes, glazen ronde reliekhouder, mt. ruit met J takje en H(niet geïdentificeerd) waarschijnlijk Parijs, omgeving maker J.P.A. Dejean Parijs, gemerkt gehalte merk Minverva 1837-1846, 1e gehalte,
klauwpootjes met defecten, restauraties achterzijde stralenkrans
h 60 cm, br 30 cm, bruto 891,2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op verfijnde parelranden versierde voetring met en aan de onderzijde versierd met heilige symbool Chi-Rho teken met alpha en omega, mt. o..a A in ruit(niet geïdentificeerd), gemerkt Minerva hoofd, 1e gehalte,
diam 15,6 cm, 165 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op gelobde voet in de stam koraal cabochon versieringen, mt. John Crane Salt 1868-1875 Londen 1876, winkelier Pravy & Sons London, sterling, pateen mt. Thomas Pratt & Sons Londen 1886, sterling,
h 16 cm, diam pateen 11 cm, bruto 316 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op ronde voet, balustwervormige stam, bewerkt met gegraveerde gestileerde blad- en bloemmotieven, vergulde binnenzijde, mt. niet aangetroffen, gehalte merk provincie hoog 1819-1838, 1e gehalte keur,
h 18,5 cm, 175.2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
vier bewerkte sloten, mt. C. Salon Alphen a/d Rijn 1862, 2e gehalte,
l ca 10 cm ieder slot
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder Amsterdamse tasbeugel met tas mt. E. Essink 1778-voor 1807 Amsterdam, Empire rond reukdoosje, gemerkt, Louis XVI stijl kleine jardinière en ovaal blaadje, mt. Hollandia zilversmeden Zutphen, voornamelijk 2e gehalte,
weegbare zilver 60 gr.( excl. jardinière ), bruto 1247 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met geribde puntvormige heften, mt. Willem Jacobs Diekhuis 1820/1830Leens/Ulrum(toegeschreven aan(teken beschadigd), keur op voorsnijmes aangetroffen en ijzeren lemmet gemerkt Hiele Utrecht, lemmet andere mes Schmeink Arnhem gemerkt, 2e gehalte, hierbij notentkraker,
l messen ca. 36,5 cm
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
paar ronde koektrommels met scharnierende deksels, bewerkt met ronde decoratieve motieven en parelrand, de deksel met lettermonogram gravure, meesterteken Fa. Bonebakker Jzn. en winkeliermerk, Amsterdam 1882, 1e gehalte,
h 8 cm, diam 13 cm, bruto 931 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal blaadje met drie ajour houders, versierd met o.a. gestileerde bloem- en blad motieven, staand op vier bolvormige pootje, mt. Pierre Hyacinte La Ruelle 1802-1823, Amsterdam gemerkt 1807, mogelijk samen- of hersteld, incompleet,
karaf aanhechting greep barst, houder met verbogen rand en defectje
l 21 cm, h 13 cm, karaf h 24 cm, 418 gr.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
0600-0870 - Zilverwerk
schuitvormig ajour model met hengsel, mt. Leendert Jongeneel Leiden 1819, 2e gehalte, glas bijgevoegd,
deukjes, glas buitenzijde met defecten
h 10,5 cm, bruto 212,6 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerd bloemvormig model met zes gebogen kaarsenhouders met bobeches verbonden aan middenstuk bekroond met bol, mt. Adolf Mogler Heilbronn ca. 1920- ca. 1930, genummerd 5446 en gemerkt gehalte 830, 2e gehalte, getekend Kleine buitenlandse werken, 1906-1953,
h 21 cm, diam 33 cm, 2771 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerd rond model, gebolde onderzijde met kelkvormige bovenzijde voorzien van twee gelakte houten gekrulde grepen, winkeliermerk Samuel Spijer Amsterdam ca. 1925, genummerd 80134 en 830 getekend V kleine buitenlandse werken 1906-1953,
lakwerk iets versleten
h 21,5 cm,, br. 28 cm, bruto 1017.6 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerd rechthoekig model staan op vier bolpootjes, met houten interieur, gemerkt 830 en V kleine buitenlandse merken 1906-1953,
h 7 cm, br 22 cm, bruto 700,2 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerde ronde schaal met bloembladvormen en ster in het midden waarin groen glazen cabochon, mt. P. Heerens Schoonhoven 1931, 2e gehalte,
diam 20 cm, bruto 212 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met zweepslag motieven, gemerkt 830s, 2e gehalte, en belastingstempel gearceerde I, en paar vorken en paar theelepeltjes met lettermonogram en gravure 25 dec 1907,
1358 gr.
[28]
0600-0870 - Zilverwerk
model puntfilet, mt. J.M van Kempen Voorschoten jaarletters 1915 en 1917, bestaande uit twaalf tafelcouverts en twaalf dessertcouverts, twaalf tafel messen en twaalf dessertmessen(één defect), 2e gehalte,
weegbare zilver 2428 gr.
[71]
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig diep model met bewerkte afgeronde zijkanten, staand op vier pootjes, mt. W.C. Weier 1913-1930 Amsterdam, winkelier Fa. Gebr. Reggers Amsterdam , jaarletter 1927, 2e gehalte,
l 37,5 cm, 357 gr.