Sluiten
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.b., 21,7 x 18,9 cm.
Aantal: [1]
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm.
Aantal: [1]
maroufle, 26 x 16 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 19 x 17 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
paneel, ongesign., 25 x 31 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, gesign. r.o., 1712, 33 x 21 cm.
Aantal: [1]
paneel, 22 x 27 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 1869, 54 x 72 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.
Aantal: [1
paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.
Aantal: [1]
paneel, 60 x 73 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign., 34 x 47 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 55 x 72 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., gedat. 1880, 36 x 54 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
Aantal: [1]
paneel (gerestaureerd), resten signatuur r.o., 45 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 30 x 47 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
paneel, 34 x 40 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 27 x 24 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., doek deels los op spieraam, 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 29 x 22 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign., 32 x 44 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 47 x 38 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 15 x 19 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 123 x 200 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
houtskool, ongesign., 58 x 77 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '17, 23 x 32,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 117 x 90 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 1846, 26 x 21 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.o., 22 x 29 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., Amalfi '92, 33 x 49 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
houtskool, ongesigneerd?, 21 x 35 cm.
Aantal: [1]
paneel, ongesign., verso etiket met naamsvermelding, 26 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 63 x 100 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 65 x 93 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm.
Aantal: [2]
Aantal: [1]
houtskool, gesign. r.o., 41 x 33,5 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 60 x 44 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 30 x 44 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.
Aantal: [1]
potlood en houtskool, ongesign., 31 x 23 cm.
Aantal: (1)
maroufle, gesign. r.o., 35 x 45 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 35 x 27 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, 100 x 74 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. ongesign., te dateren 1938, 110 x 70 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 38 x 32 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., vermoedelijk 1949, 60 x 55 cm.
Aantal: [1]
houtskool en aquarel, gesign. r.o., '91, 33 x 23,5 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 1941, 95 x 73 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 21 x 35,5 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 87 x 61 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 110 x 90 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 66 x 51 cm.
Aantal: [1]
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 1918, 22 x 29 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm.